Alev Alev Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafetler Elbiseler

Alev Alev dizisi oyuncuların kıyafetleri elbiseleri

Bu konumuzda sizlere Alev Alev Çiçek kıyafetlerini ve elbiselerini, Alev Alev Rüya kıyafetlerini ve elbiselerini, Alev Alev Cemre kıyafetlerini ve elbiselerini detaylı bir şekilde fiyat ve marka bilgisi ile sizlerle paylaşacağız. Show tv’nin en sevilen dizilerininden biri olan Alev Alev dizisinin oyuncularının kullanmış olduğu elbise ve kıyafetler sizler tarafından oldukça dikkat çekiyor ve merak ediliyor. Bizde sizler için dizinin başrol oyuncularından olan Rüya, Çiçek ve Cemre gibi isimlerin elbiselerini, ceketlerini, kıyafetlerini, takı, çanta, aksesuar gibi kullanmış oldukları tüm parçaları marka ve fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

Alev Alev Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri

Alev Alev dizisi oyuncuların kıyafetleri elbiseleriHepimizin bildiği gibi dizinin başrol oyuncularından biride Rüya karakteri. Rüya karakterine hayat veren oyuncu da Dilan Çiçek Deniz’dir. Güzel oyuncumuzun kusursuz fiziğiyle giydiği her kıyafet kendisine çok yakışıyor ve izleyiciler bu kıyafetleri oldukça merak ediyor. Rüya karakteri gibi, Çiçek ve Cemre’ nin giydikleri de merak konusu oluyor ve sizler tarafından araştırıyor. Bizde sizler için dizinin güzel oyuncuları olan Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çicek Deniz’in kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek yakından tanıttık.

14 Ocak Alev Alev dizisinde Rüya'nın (Dilan Çiçek Deniz) giydiği kürk mont markası: diprojectcollection14 Ocak Alev Alev dizisinde Rüya’nın (Dilan Çiçek Deniz) giydiği kürk mont markası: diprojectcollection

Alev Alev Dizisi Rüya Kıyafetleri-Dilan Çiçek Deniz

Dizide hayat verdiği karakterle hepimizin yakından takip ettiği isimlerden biri olan Dilan Çicek Deniz, uzun boyu ve kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyi üzerine çok güzel yakıştırıyor. Rüya karakteri güzelliğinin yanı sıra tarzıyla da izleyicilerin dikkatini çekiyor. Bizde sizler için güzel oyuncumuzun giydiği kıyafetleri marka ve fiyat belirterek paylaşacağız.

 

Alev Alev Dizisinde Dilan Çicek Deniz’in giydiği elbisenin tasarımı: Selma Çiçek Ürünün kodu: FW2052 Fiyatı: 2.450 tlDilan Çicek Deniz’in Alev Alev dizisinin 2.bölümünde gittiği elbise

Dilan Çicek Deniz’in Alev Alev dizisinin 2.bölümünde gittiği elbisenin tasarımı: Selma Çiçek   Fiyatı: 2450 tl’dir. Dilan Çicek Deniz’in Alev Alev dizisinin 4.bölümünde giydiği deri ceketin markası: Tuba Ergin  Fiyatı:3500 tl’dir. Alev Alev Dizisinde Rüya karakterinin giydiği kabanın markası : Exquise  Fiyatı:3.069 tl Alev Alev Dizisinde Dilan Çicek Deniz’in giydiği beyaz elbisenin tasarımı: Tuba Ergin   Fiyatı:1.200 tl

Alev Alev Dizisi Rüya Dilan Çicek Deniz’in 2. bölümde giydiği siyah elbise

Alev Alev Dizisinde Dilan Çicek Deniz’in 2. bölümde giydiği siyah elbisenin tasarımı: Selim Baklacı  Fiyatı:229tl Alev Alev Dizisinde Dilan Çicek Deniz’in giydiği gri uzun kabanın markası: Twist   Fiyatı: 990 liradan 525 liraya düşmüştür.

Alev Alev Dizisi Cemre kıyafetleri-Demet Evgar

Alev Alev dizisinin başrol oyuncularından güzel oyuncumuz Demet Evgar’ın dizide giydiği kıyafetlerde oldukça merak ediliyor. Dizide hayat verdiği Cemre karakteriyle sürekli gündemde olan yetenekli ve güzel oyuncumuz dizide ki kıyafetleriyle de oldukça merak edilen isimler arasında. Bizde sizler için Cemre karakterinin Alev Alev dizinde giydiği kıyafet ve elbiseleri marka ve fiyat belirterek paylaşacağız.

Alev Alev dizisinde Demet Evgar’ın giydiği ceketin markasıAlev Alev dizisinde Demet Evgar’ın giydiği ceketin markası: Ipekyol  Fiyatı: 799 liradan 423 liraya düşmüştür.

Alev Alev Dizisi Çiçek kıyafetleri-Hazar Ergüçlü

Dizide hayat verdiği güçlü karakterle gündemde olan oyuncumuz, yeteneğiyle de oldukça dikkat çekmektedir. Başarılı ve güzel oyuncu tarzıyla da konuşulan isimlerin başında geliyor. Güzelliğiyle ve tarzıyla gündem de olan oyuncumuzun giydiği kıyafetleri bizde sizler için marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde paylaşacağız .

Alev Alev dizisinde Hazar Ergüçlü’nün giydiği tişörtün markasıGüzel oyuncu Hazar Ergüçlü’nün giydiği tişörtün markası: Maisonmargiela   Fiyatı: 3000 tl’dir. Pantolonun markası ise: Cupofstarsco   Fiyatı: 2150 tl’dir.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizisi Alev Alev’ in başrol oyuncularının giydiği kıyafetleri ve elbiseleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.