Aşk Mantık İntikam Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

FOX TV’nin yeni yazlık dizilerinden bir tanesi olan Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümünü kaçıran izleyiciler dizinin tekrar bölümlerini hangi gün saat kaçta izleyeceğini oldukça merak etmiştir. Bizde bu konumuzda sizlerle Aşk Mantık İntikam dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. İşte Aşk Mantık İntikam dizisinin tekrar bölümlerinin yayın günü ve yayın saati..

Aşk Mantık İntikam Dizi Tekrarları

Aşk Mantık İntikam Dizi TekrarlarıGeçtiğimiz günlerde ilk fragmanı ile FOX TV’de seyirci karşısına çıkmış olan Aşk Mantık İntikam dizisi yayın tarihini kesin bir şekilde belirlemiştir. 11 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’da FOX TV’de ilk defa karşımıza çıkacak olan Aşk Mantık İntikam dizisinin tekrar bölümleri, yeni bölümün yayınlanmasının ardından hafta içi ve hafta sonu farklı gün ve saatlerde yeniden seyirci karşısına çıkacaktır. Dizinin yeni bölümünü kaçıran izleyiciler farklı gün ve saatlerde Aşk Mantık İntikam dizisinin tekrar bölümlerini yeniden Fox TV kanalında görebileceklerdir.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman?

İlk bölümü ile karşımıza 11 Haziran Cuma akşamı çıkacak olan Aşk Mantık İntikam dizisinin ilk bölümünün ilk tekrarı yine 11 Haziran Cuma akşamı saat 22.30 da seyirci karşısına çıkacaktır. Yani Cuma akşamı televizyon ekranlarında ilk bölümü iki kez izleyebilme şansını elde edebileceğiz. 8 Haziran Cuma akşamı iki bölümün yayınlanmasına kadar Aşk Mantık İntikam dizisi hafta içi ve Cumartesi-Pazar günleri birinci  bölüm tekrarını birçok kez ekranda göreceğiz.Aşk Mantık İntikam Dizisi Tekrar Bölümleri Hangi Gün Saat Kaçta

Aşk Mantık İntikam Dizisi Tekrar Bölümleri Hangi Gün Saat Kaçta?

Aşk Mantık İntikam dizisinin ilk bölümü 11 Haziran Cuma akşamı seyirci karşısına çıkacaktır. İlk bölümün 1. Tekrarı yine 11 Haziran Cuma akşamı 22.30 da seyircileri ile buluşacaktır. Cumartesi günü de öğle saatlerinden Aşk Mantık İntikam dizisinin birinci bölüm 2.  tekrarının Fox TV ekranlarında seyirciyle buluşması muhtemel gibi görünmektedir.
11 Haziran Cuma günü saat 20.00’da; 1. Bölüm
11 Haziran Cuma günü saat 22.30’da; 1. Bölüm ilk tekrarı

Aşk Mantık İntikam Dizisi Tekrar Bölümleri Yayın Tarihi

Aşk Mantık İntikam Dizisi Tekrar Bölümleri Yayın TarihiOyuncu kadrosunda İlhan Şen, Burcu Özberk, Melisa Döngel, Burak Yörük ve Birgül Ulusoy gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran Aşk Mantık İntikam dizisi 11 Haziran’da FOX TV’de yayın hayatına başlayacaktır. Yayın hayatına başlamasının ardından dizinin tekrar bölümleri haftanın 7 gününde ve haftanın farklı saatlerinde izleyicilerinin karşısına çıkacaktır.

Sizlerle Aşk Mantık İntikam dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını paylaştık. Sizlerin de Aşk Mantık İntikam dizisi hakkındaki görüşlerinizi beklemekteyiz. Sizler Aşk Mantık İntikam dizisinin nasıl buldunuz?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.