Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri (Kanal D)

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri (Kanal D)

Bu konumuzda Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini, Aşkın Tarifi dizisinin ne zaman başlayacağını, hangi kanal da yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız. NTC Medya imzalı Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş oturmaktadur. Senaryosunu Doruk Erengül ve Leyla Öter ikilisi birlikte kaleme aldığı Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosu ve ne zaman yayınlanacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini, Aşkın Tarifi dizinin ne zaman yayınlanacağını ve hangi kanalda başlayacağını sizlerle paylaşacağız.

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler varHerkesin merakla beklediği dizilerden biri olan Aşkın Tarifi dizinin cast çalışmaları hâlâ devam etmektedir. Ancak dizinin erkek başrol oyuncusu belli olmuştur. Kadir Doğulu resmi instagram hesabından yaptığı paylaşımla Aşkın Tarifi dizisi ile anlaşma sağladığını takipçileri ile paylaşmıştır. Başarılı oyunculmuz Aşkın Tarifini dizisinde Fırat karakterine hayat verecektir. Dizinin diğer oyuncuları da belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kadir Doğulu – Fırat

Aşkın Tarifi dizisiyle kesin olarak anlaşma sağlayan ve dizinin başrolünde yer alan oyuncumuz Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk def 2010 yılında Küçük Sırlar dizisiyle geçmiştir. Ilk dizisi olmasına rağmen Küçük Sırlar dizisinde başrolü oynayan oyuncumuz ertesi yıl Pis Yedili diziyle ekranlarda yer almıştır. 2011-2013 yılları arasında Pis Yedili dizisinde Güney karakterine hayat veren oyuncu bu dizi sayesinde tanınmıştır. 2013 yılında Fatih Harbiye dizisi için Pis Yedili ekibinden ayrılan oyuncumuz ünlü müzisyen ve modacı Kemal Doğulu’nun kardeşidir. 2016 yılında meslektaşı Neslihan Atagül ile dünya evine giren oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak katılmış ve bu şekilde geçmiştir.Kadir Doğulu - Fırat rolüyle Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Aşkın Tarifi Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Yapımını NTC Medya’nın üstlendiği Aşkın Tarifi dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Dizinin başrol oyuncusu Kadir Doğulu, resmi instagram hesabından yaptığı paylaşımla, Aşkın Tarifi dizisiyle anlaşma sağladığını söylerken, dizinin Kanal D ekranlarında izleyicilerle bulunacağını da belirtmiştir. Aşkın Tarifi dizisinin kesin yayın tarihi belli değildir ancak dizi 2021 yılının yaz aylarında ekranlarda olacaktır.

Aşkın Tarifi Dizisinin Konusu Nedir?

Yaz aylarında Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan Aşkın Tarifi dizisinin konusu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak dizinin isminden de anladığımız Aşkın Tarifi dizisi bir aşk dizisi olacaktır ve tahminlerimize göre dizide bir yaz aşkı konu edinecektir. İlerleyen günlerde dizinin yapımcıları, Aşkın Tarifi dizisinin konusu hakkında bir bilgi paylaştığı zaman bizde bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosunu, karakterlerini, hangi kanalda, ne zaman yayınlanacağını ve Aşkın Tarifi dizisinin konusunun ne olduğunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.