Baht Oyunu Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler Elbiseler

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Baht Oyunu dizisinde oyuncuların giydiği tüm elbise ve kıyafetleri bu konumuzda bulabilirsiniz. Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı yapımın oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Baht Oyunu Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler Elbiseler

Baht Oyunu Dizisinde izleyicilerin merak edeceği Oyuncuların Giydiği Kıyafetler Elbiselerin marka ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. Dizi oyuncularını tanıttığımız sayfada aynı zamanda oyuncularımızın giydiği elbise kıyafet ayakkabı çanta güneş gözlüğü ve takı aksesuar gibi merak edilen her şeyi paylaşıyoruz.

Baht oyunu dizisi Adanın giydiği desenli elbiseBaht oyunu dizisi 17 Ağustos bölümünde Cemre Baysel – Ada’nın giydiği desenli elbise Zara marka ve fiyatı 299 lira.

17 Ağustos Baht oyunu dizisinde Adanın kombini17 Ağustos Baht oyunu dizisi 9. bölümde Ada’nın kombini Zara marka. Ayakkabıları iloveshoescomtr, Takıları Sibella.bysesil marka.

Baht Oyunu dizisi Ada'nın (Cemre Baysel) giydiği elbiseBaht Oyunu dizisinin yeni bölümünde Ada’nın (Cemre Baysel) giydiği elbise: nilist 229 TL

Baht Oyunu dizisi Adanın kıyafetleri kombiniBaht Oyunu dizisinde ilk bölüm Ada’nın kıyafetleri kombin markası, tişört ve jean mavi, çanta mialourin

Baht oyunu dizisinde Ada kıyafetleri elbise markasıBaht oyunu dizisinde Ada karakterini oynayan Cemre Baysel kıyafetleri mavi desenli elbise markası Mavi markalı.

Cemre Baysel’in baht oyunu dizisi adanın taktığı küpeCemre Baysel’in baht oyunu dizisi Ada’nın taktığı küpeleri Liva İnci Küpe, fiyatı: 236 lira

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.