Baraj Dizisi 2021-2022 3. Sezon Devam Edecek mi?

Baraj dizisi severleri dizinin ne zaman biteceğini, ne zaman final kararı alacağını, yeni sezonda da yayınlanıp yayınlanmayacağını merak edip araştırmaya başladı. Bizde sizler için bu konumuzda Baraj dizisi ne zaman bitecek? Baraj dizisi final tarihi belli oldu mu? Baraj dizisi yeni sezonda da devam edecek mi? Baraj dizisinin ikinci sezonunu görebilecek miyiz?Baraj Dizisi Ne Zaman Bitecek

Baraj Dizisi Ne Zaman Bitecek?

İlk bölümü ile 17 Mart 2020 tarihinde karşımıza çıkan Baraj dizisi pek çok kişinin beğenisini kazanmış durumda. İzlenme oranları yüksek olan Baraj dizisi başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. Yönetmenliği ve senaryosunu Hasan Tolga Pusat’ın yaptığı Türk yapımı bir dram dizisi olan Baraj dizisinin yapım şirketi ise MED yapımdır. Baraj dizisi başrolünde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük gibi isimlere yer vermektedir. Bu başarılı isimler diziye daha da ileriye taşınmış ve dizinin başarısını kat ve kat arttırmıştır. Dizi Cuma günü 23. bölümü ile karşımıza çıkmaya hazırlanırken, reyting sonuçlarında da büyük bir başarı elde etmektedir.

Baraj Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Dizinin final kararı aldığına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Reyting sonuçlarında ilk 10’a girmeyi başaran Baraj dizisinin final kararı alacağını bizde düşünmekteyiz. Baraj dizisinin final kararı alması için dizinin reyting sonuçlarını da büyük bir düşüş görülmesi ve bu düşüşün önüne geçilememesi gerekir, ki Baraj dizisi de reytinglerinde düşüşe uğramak yerine sürekli yükseliş elde etmektedir.Baraj Dizisi Erken Final Mi Yapacak

Baraj Dizisi Final Tarihi Belli Oldu Mu?

Bu yıl üçüncü sezonu ile karşımıza çıkan Baraj dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de final tarihinin ne olduğu oldu. Az önce de belirttiğimiz gibi dizinin reytingleri yüksek olduğu için dizinin final için aldığı kesin bir tarih bulunmamaktadır. FOX TV’de yayın hayatına devam eden Baraj dizisinin uzun bir süre daha final kararı almayacağı gözükmektedir.

Baraj Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Baraj dizisi de hem kanalında yer alan hem de diğer kanallarda yayınlanan diziler gibi Nisan-Mayıs ayları civarında sezon finali yapacaktır. Ancak bu sezon finali bölümü Haziran ayını da bulabilir. Dizi 3-4 aylık bir yaz tatilinin ardından Eylül-Ekim aylarında tekrardan FOX TV’de sevenleriyle buluşmaya devam edecek. 3. Sezonuna da güzel bir giriş yapacağını düşündüğümüz Baraj dizisi sevenlerini hayal kırıklığına uğratmayıp yeni sezonda da televizyon ekranlarında yerini alacak.

Baraj Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Baraj Dizisi Final Tarihi Belli Oldu MuResmi siteler tarafından Baraj dizisinin yeni sezonda da olup olmayacağına dair bir açıklama gelmedi. Bunun kesin açıklaması Haziran ayında gelir. Ancak dizinin reyting sonuçları çok yüksek olduğu için ve dizi insanlar tarafından çok sevildiği için; bizler dizinin yeni sezonda da FOX TV’de sevenleri ile buluşacağını düşünmekteyiz.

Baraj Dizisi 3. Sezon Devam Edecek Mi?

FOX TV kanalından vazgeçemeyen kişiler Baraj dizisine de oldukça rağbet gösterdi. İlk bölümünden itibaren büyük bir merakla ve heyecanla diziyi izlemeye devam eden Baraj dizi severleri 3. sezon olup olmayacağını araştırmaya başladı. Kanaldan ve dizinin yapım şirketinden resmi bir açıklama gelmemiş olmasa dahi bu kadar yüksek reytingli bir dizinin yayından kaldırılacağını düşünmüyoruz. Yani Baraj dizisi severlerinin korkacağı bir durum bulunmamaktadır.

Bu konumuzda da sizlerle Baraj dizisinin 3. Sezonda devam edip etmeyeceğini ve dizinin final kararı alıp almayacağı gibi konular hakkında bilgiler paylaşmak istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

YORUMLAR
 1. Manolya dedi ki:

  Başladıgından beri kaçırmadan izledimOyuncular harika hepsini tebrik ediyorum artık dizinin tekrar hep başa gelmesi beni yordu birdaha izlemicem reytink için diziyi öldürüyorsunuz tadında bitirin

  1. Esra izmir cesmeden dedi ki:

   Barajın başlamasını istiyoruz

 2. Gamze dedi ki:

  Lütfen final olmasın devam etsin

 3. Meral dedi ki:

  Filim bitmesin önümüzdeki sezon devam etsin teşekkürler

 4. Gülsüm Ayışığı dedi ki:

  Çok ilgi duyduğum bir diziydi. Başlamasını isterim

 5. Ahmet dedi ki:

  Lütfen dizimiz devam etsin çok başarılı

  1. Melek dedi ki:

   Lütfen kaldığı yerden başlasın baraj dizisi hecanla bekliyorum kanala çıksın diye dizi

 6. Azerbaycandan selamlar dedi ki:

  Lütfen dizi devam bağımlılık yaptı

  1. Ceksparow dedi ki:

   Devam etsin böyle bir dizi bitmesin

 7. Can derin dedi ki:

  Final oldu ama tekrardan başlamasını istiyoruz

 8. ÖZLEM dedi ki:

  Mükemmel bir dizi lütfen başlasın artık final oldu ama tekrar yayına gelsin

  1. Zeynep dedi ki:

   Çok güzel bir dizi lütfen başlasın

 9. Ayhan dedi ki:

  Ben de hastası oldum baslarken habersiz olsa sevinirin

 10. Zeynep dedi ki:

  Başlasın lütfen lütfen çok güzel

 11. LIOONX7 dedi ki:

  Yahu nezaman balicak bu dizi umsuluk olduk beklemekten