Baraj Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri (Güncel)

Baraj Dizisi Nehir'in giydiği beyaz rengi kürk mont

Etkileyici hikayesi ile büyük küçük herkesi ekrana toplamayı başaran Baraj dizisi şu sıralar oyuncularının dizide giymiş olduğu kıyafetler ile gündeme geldi. Pek çok markanın kıyafetleri dizide kullanılmaya devam ederken izleyiciler oyuncularımızın kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi ile araştırmaya başladı. Kıyafeti en çok merak edilen karakter ise Nehir karakteri oldu. Bizde sizlere yardımcı olabilmek adına Baraj Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiselerini marka ve fiyat bilgisi ile birlikte paylaşacağız.

Baraj Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

FOX TV’de yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Baraj dizisi konusu ve oyuncularının yanı sıra oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler ile de gündeme geldi. Dizide yer alan kadın oyunculardan Biran Damla Yılmaz’ın erkek oyunculardan ise Burak Yoruk’un kıyafetleri diğer oyunculara oranla daha çok merak edildi. Bizde merak eden okurlarımız adına Baraj dizisinde yer alan oyuncularımızın dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri marka, fiyat ve model bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Baraj Dizisi Nehir Kıyafetleri (Biran Damla Yılmaz)

Hayat hikayesi ve yaşadığı olaylar ile dizide sık sık karşılaştığımız Nehir karakterine güzel oyuncumuz Biran Damla Yılmaz hayat vermektedir. Kusursuz fiziği ile giydiği her şeyi kendine yakıştıran Nehir karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafet, elbise, mont, pantolon, kazak, buluz gibi parçaları ve aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Baraj dizisinde Nehir’ in giydiği elbise markası22 Aralık Baraj dizisinde Nehir’in giydiği elbise markası The Point Ürün adı: Tulle Dress Fiyatı: 785 lira.

Baraj Dizisi Nehir'in giydiği kırmızı ikili takımBaraj Dizisi Nehir’in giydiği kırmızı ikili takımın markası: Le Melanj

Baraj Dizisi Nehir'in giydiği beyaz rengi kürk montBaraj Dizisi Nehir’in giydiği beyaz renkli kürk montun markası: Jeans Lab/ Glocal marka 591 TL

Baraj Dizisi Tarık Kıyafetleri (Burak Yoruk)

Baraj dizisinde yer alan Tarık karakteri yakışıklılığını yanı sıra kıyafetleri ile de göz kamaştırıyor. Dizi severlerden özellikle erkek izleyicilerimiz Tarık karakterinin kullanmış olduğu gömlek, pantolon, ceket, mont, kaban gibi pek çok kıyafeti marka ve fiyat bilgisi ile birlikte araştırmaya başladı. Bizde sizlerle Tarık karakterinin kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi ile sizlerle paylaşacağız.

Baraj Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiselerini sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalıştık. Sizin de dizide oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafet ve aksesuarlardan merak ettikleriniz olursa aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. Baraj dizisi oyuncularının kıyafetlerini güncel olarak sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.