Baş Tacım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan ve hafta içi her gün televizyon ekranlarında seyircileri ile buluşacak olan Baş Tacım dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağı şimdiden oldukça merak uyandırmıştır. Haftanın 5 günü yayınlanacak olan Baş Tacım dizisinin kaç bölüm süreceğinden ve final tarihinden detaylı bir şekilde bu konumuzda sizlere bahsedeceğiz.

Baş Tacım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Baş Tacım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek_1Baş Tacım dizisi kendi ülkesinde 1424 bölümden oluşmuştur. Her bir bölüm 25 dakikadır. Ülkemizde Kanal 7’de Baş Tacım dizisinin üçer üçer bölümlerinin birleştirilerek yayınlanması beklenmektedir. Eğer Baş Tacım dizisinin bölümleri 3’er 3’er birleştirilerek yayınlanırsa dizi toplamda 474 bölümden meydana gelecektir. 474 bölümden oluşması planlanan Baş Tacım dizisi uzun süre Kanal 7 ekranlarında seyircileri ile buluşacaktır.

Baş Tacım Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Baş Tacım Dizisi Ne Zaman Final Yapacak_1Kanal 7’de yayın hayatına başlayacak olan Baş Tacım dizisi reyting sıralamasında başarılı olursa son bölümüne kadar yayınlanmaya devam edecektir. Oyuncuları ile oldukça başarılı bulunan Baş Tacım dizisi reyting sıralamasında güzel bir başarı elde eder ise yaklaşık 2 sene seyirci karşısına çıkmaya devam edecektir. Ancak Baş Tacım dizisi izleyicilerin beğenisini kazanamaz ise dizi o zaman erken final kararı alabilir.

Baş Tacım Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Baş Tacım Dizisi Ne Zaman Bitecek_1Baş Tacım dizisinin ne zaman biteceği henüz kesinlik kazanmamıştır. Ancak dizinin 2 yıl gibi bir süre Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına devam etmesi beklenmektedir. Baş Tacım dizisi Kanal 7’de olan yayın hayatına yaklaşık 2 yıl boyunca devam edecek ve seyircileri ile buluşacaktır. Dizinin ne zaman biteceği kesinlik kazanmamak ile beraber 2-2,5 yıl sonra tamamen bitmesi planlananmaktadır.

Baş Tacım Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Baş Tacım Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı_1Baş Tacım dizisi 2021-2022 sezonunda yayın hayatına Kanal 7’de başlayacaktır. Dizi beğenilirse ikinci sezonuyla da yani 2022-2023 sezonunda da sevenleri ile Kanal 7 ekranlarında buluşmaya devam edecektir. Bizler Baş Tacım dizisinin beğenileceğini düşünmekte ve dizinin yeni sezonda da Kanal 7 ekranlarında olacağını tahmin etmekteyiz.

Baş Tacım dizisinin kaç bölüm süreceğinden ve ne zaman final yapacağından sizlere bahsettik. Sizlerin de Kanal 7’de yayınlanmakta olan Baş Tacım dizisi hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı büyük bir merakla beklemekteyiz. Sizler Baş Tacım dizisini nasıl buldunuz? Sizce Baş Tacım dizisi erken final yapar mı?

 

YORUMLAR
 1. Anonim dedi ki:

  Bas tacim cok guzal bir dizi banje umarim Manavla Arcananin cabujak bi araya geldi bolumlerini gorurum o bolumleri sabirsizlikla bekliyorum.

 2. Leyla dedi ki:

  Bance cok guzal bir dizi ban cok sevdim

 3. Ayjahan dedi ki:

  Bas tacim dizisi su ana dek cok guzal gidiyor umarym bas rol oyunjulary degismez

 4. Aynur dedi ki:

  Super dizi,,, ama Arcena artik üzülmesin

 5. Maksat dedi ki:

  Kesinlikle cook iyi dizi.Mutlaka devamida gelir

 6. Bägül dedi ki:

  Çok kötü bir dizi ben hic sevmiyorum hizla bitsin istiyorum eski zamanin filmi gibi