Bir Şansım Olsa Başvurusu Sunucusu (Ayşegül Günay)

Bir Şansım Olsa Başvurusu Nasıl Yapılır

Çok kısa bir süre sonra televizyon ekranlarında göreceğiniz yeni programlardan bir tanesi de Bir Şansım Olsa programı oldu. Diğer programlardan farklı bir formatı olan Bir Şansım Olsa programını insanlar merak etmeye başladı. Bir de sizlerle Bir Şansım Olsa programı programı sunucusu olan Ayşegül Günay ve başvurunun nasıl yapılacağı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Gelin hep beraber hem Bir Şansım Olsa programını hem de sunucusu Ayşegül Günay daha yakından tanıyalım.Bir Şansım Olsa Başvurusu Sunucusu (Ayşegül Günay)

Bir Şansım Olsa Programı

Bir Şansım Olsa programı kısa bir süre sonra Show TV’de yayınlanmaya başlayacak. Cumartesi ve Pazar günleri saat 13.00’te yayınlanacak olan program şimdiden insanların dikkatini ve ilgisini çekmeyi başardı. Program geçmişte hata yapmış insanların küs oldukları insanlarla barışmasını, orta yol bulmalarını ve pişman olan insanların özür dileyip kendini affettirmesini hedeflemektedir. Yani bu programa katılan insanla hata yaptıkları ya da yaptıklarından dolayı pişman oldukları insanlardan özür dileyecek ve barışma yoluna gideceklerdir.Bir Şansım Olsa Başvurusu Nasıl Yapılır

Bir Şansım Olsa Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir Şansım Olsa programının formatına öğrenen izleyiciler programa katılmak için araştırmalar yapmaya başladı. Programa katılıp kırgın oldukları insanlarla barışmak isteyen kişiler nasıl başvuru yapıldığını araştırdı. Bir Şansım Olsa programına başvuru yapmak için Show TV’nin resmi hesabından Başvuru bilgilerine ulaşabilirler. WhatsApptan başvuru yapmak isteyen izleyicilerimiz de programa ait numarayı yine Show TV’nin resmi sitesinde bulabilirler.Bir Şansım Olsa Programı

Bir Şansım Olsa Sunucusu Ayşegül Günay

Bir Şansım Olsa programının sunacak olan başarılı oyuncumuz Ayşegül Günay’dır. Programın ilk tanıtım filmi bugün itibarıyla yayınlanmaya başladı Ayşegül Günay isen programın formatını tanıtım filminde insanlara anlatmaya çalıştı ikna edici bir yapısı olan Ayşegül Günay bakalım bu projesinde başarılı olabilecek mi? insanları barıştırmayı becerebilecek mi?

Bir Şansım Olsa Sunucusu Ayşegül GünayAyşegül Günay, 9 Kasım 1969 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. 1,68 boyundadır. Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan Günay, pek çok sinema filmi ve dizide yer almıştır. Yer Gök Aşk, Hercai, Kuruluş Osman, Asla Vazgeçmem, Lale Devri, Küçük Kadınlar gibi dizilerde yer alan oyuncumuz bu sezon ise Bir Şansım Olsa programının sunuculuğunu üstlenecektir.

Bu konumuzda da sizlere Bir Şansım Olsa programına nasıl başvuracağınızdan ve programın sunucusu olan Ayşegül Günaydın bahsetmek istedik. Sizlerin de program hakkında merak ettiğiniz konulara olursan aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Program hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi de bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.