Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Hangi Şehir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi TRT ekranlarında 2021 yılında yayınlanacak dizilerden birisi olarak göz dolduruyor. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin nerede çekileceği hangi mekanların kullanılacağı ve şehirler il ve ilçeler merak edilmeye başlandı. Bir zamanlar Kıbrıs dizisi nerede çekiliyor Kıbrıs’ın neresinde gibi merak edilen sorulara yanıtlar sayfamızda.

Bir zamanlar Kıbrıs dizisi nerede çekiliyor?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi nerede çekildi mekanlar neresiSerkan Çayoğlu’nun başrollerinde oynayacağı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi adından da anlaşılacağı üzere Kıbrıs’ta çekilecek. Gazi Magosa ve Lefkoşa gibi şehirlerde çekimleri yapılacak olan ve tarihi turistik yerlerin sıkça kullanılacağı mekanlar bir zamanlar Kıbrıs dizisinin nerede çekildiğini bize gösterecek. Bir zamanlar Kıbrıs dizisi adından da anlaşılacağı üzere en önemli çekimlerini Kıbrıs’ta yapıyor. Ancak bir zamanlar Kıbrıs dizisinin tüm çekimleri Kıbrıs’ta yapılacak diye düşünüyorsanız yanılırsınız. Çünkü dizinin bazı bölümleri Mersin bazı bölümleri de İstanbul’da çekilecek.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin çekimleri hangi illerde yapılacak?

Kıbrıs adasının geçmişine yönelik olarak tarihi bir formda geçmişi irdeleyecek olan ve yaşanan tüm gelişmeleri anlaşılır şekilde izleyiciye sunacak olan bir zamanlar Kıbrıs dizisi Lefkoşa Gazi Magusa ve Mersin gibi illerimiz dışında hikayenin bir kısmı da İstanbul’da çekilecek. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin çekimleri farklı illerimizde devam edecek olan bir zamanlar Kıbrıs dizisinin asıl çekimleri ise Kıbrıs adasındaki eski Maraş bölgesinde de çekilecek.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi nerede çekiliyorSizlerde bir zamanlar Kıbrıs dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlarda dizinin çekimleri yapılıyor gibi merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Bir Zamanlar Kıbrıs nerede çekiliyor konumuza fragmanı çıkınca yeni görüntüler ekleyeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.