Bizim Köyün Kızları Yarışması Sunucusu Şartları Formatı (TRT)

Bizim Köyün Kızları Yarışması Sunucusu Şartları Formatı (TRT)

Önümüzde ki günlerde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programı kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Tanıtım fragmanı binlerce kişi tarafından izlenen Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programının sunucusunun kim olduğu, yarışma programının başvuru formu ve şartları izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programının sunucusunun kim olduğunu, yarışma programının şartlarını ve başvuru formunu sizlerle paylaşacağız.

Bizim Köyün Kızları Yarışması Başvuru Formu

Bizim Köyün Kızları Yarışması Sunucusu Şartları FormatıDaha önce hayatları boyunca hiç köyde yaşamayan 8 şehirli genç kızın, seksen dönümlük dev bir çiftlikte yaptıkları çeşitli köy işlerini ve yöresel yemekleri ekranlara taşıyacak olan Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programı yakında TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Hayatlarının zorlu mücadelesi veren 8 acemi genç kızın yaptıkları işleri ekranlara taşıyacak olan yarışma programının başvurusu TRT 1’in resmi web sitesinden yapılacaktır. Bizim Köyün Kızları yarışmasının başvuru formu yayınlandığı zaman bizde bunu sizlerle paylaşacağız. Başvuru Formu: https://www.bizimkoyunkizlari.com

Bizim Köyün Kızları Yarışmasının Şartları

Unutulan örf ve adetlerimizi, geleneksel Türk yaşamını ekranlara taşıyacak olan Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programında 8 acemi genç kızın, köyde yaptıkları işleri ekranlara taşıyacaktır. Türk örf adetlerine uygun bir şekilde yaşayan 8, şehirli genç kızın yarıştığı, Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programına katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve daha önce hiç köyde yaşamamış olmanız gerekmektedir. Yarışmanın diğer şartları henüz açıklanmamıştır ve önümüzdeki günlerde TRT 1’in web sitesinden açıklanacaktır. Yarışmanın diğer şartlarını öğrenmek için bizi ve TRT 1’in web sitesini takipte kalabilirsiniz.

Bizim Köyün Kızları Yarışması Sunucusu

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan, Bizim Köyün Kızları isimli yarışma programını kimin sunacağı da merak konusu olmuştur. ancak, daha önce hiç köyde yaşamayan, 8, acemi genç kızın, köyde yaşamını ekranlara taşıyacak olan Bizim Köyün Kızları yarışmasını kimin sunacağı açıklanmamıştır. Bizler, Bizim Köyün Kızları yarışmasını kimin sunacağını öğrendiğimiz zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bizim Köyün Kızları Yarışması Formatı (TRT)

Sizler için Bizim Köyün Kızları yarışmasının başvuru forumu, şartlarını ve sunucusunun kim olduğunu açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bizim Köyün Kızları Yarışması formatı (TRT) için özel olarak hazırlanmıştır.

YORUMLAR
 1. Dilara dedi ki:

  Ne zaman yarışmaya katılabilirz nasıl katılırız.

 2. Deniz kaynak dedi ki:

  Nasıl başvuru yapılır

  1. Dizi Oyuncu dedi ki:

   Birazdan başvuru linkini paylaşacağız sayfamızda.

 3. Kamile dedi ki:

  Nereden başvuru yapabiliriz

 4. Ayse sucu dedi ki:

  Yarismaya başvurmak istiyorum

 5. Nurgül dedi ki:

  Başvuru ne Zaman açıklanır bize dönüş yapilcakmi