Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Bu konumuzda Cam tavanlar dizisinin oyuncularını kadrosunu ve karakterlerini sizlere tanıtacağız. Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, erkek ve kadın başrolleri kim oldu, yardımcı roller için hangi oyuncular ile anlaşıldı hepsi ve daha fazlası konumuzda. İşte Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosundaki isimler:

Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu

Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosuYeni sezonda ekrana gelmesi beklenen dizilerden birisi de Cam Tavanlar dizisi oldu. Cam tavanlar dizisi Show TV ekranlarında yaz aylarında ekrana gelecek. Cam tavanlar dizisi ojo pictures tarafından hazırlanıyor ve yönetmenliğini Fehmi Öztürk yapıyor. Cam tavanlar dizisinin senaryosunu ise Meriç Acemi üstlendi. Ziyaretçilerimizin asıl merak ettiği konu ise cam tavanlar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Öncelikle son olarak çukur dizisinde rol alan Kubilay Aka ve Sazan sarmalı filminde izlediğimiz Bensu Soral cam tavanlar dizisinin başrol oyuncuları oldu.

Bensu Soral – Leyla

Bensu Soral cam tavanlar dizisinde Leyla karakterine hayat verecek. Dizinin başrolünde oynayan güzel oyuncu tutkulu bir aşk yaşayacağı Cem ile Leyla’nın aşkını cam tavanlar dizisiyle ekrana taşıyacak. Bensu Soral 23 Mart 1991 tarihinde Bursa ilimizde doğmuş 1.63 boyunda olan ve ünlü oyuncu Hande Soral’ın kardeşidir. Marmara üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde grafik bölümü okuyan Bensu Soral hem modellik hem de oyunculuk yapmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini yol ayrımı isimli film ile gerçekleştiren Bensu Soral içerde dizisinde Melek karakterini canlandırılmış ve herkesin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir. Bensu Soral cam tavanlar dizisinde Leyla karakterini canlandıracak.Cam Tavanlar dizisi Leyla karakteri Bensu Soral

Kubilay Aka – Cem

Kubilay Aka cam tavanlar dizisinde Cem karakterine hayat verecek. 1995 yılında İstanbul’da doğan Kubilay aka Eskişehir’de Anadolu üniversitesi havaalanı yönetimi bölümünden mezun olmuş özellikle vatanım sensin dizisinde canlandırmış olduğu Ali Kemal karakteri ile herkesin tanıdığı bir isim haline gelmiştir. Kubilay Aka çukur dizisinde canlandırmış olduğu Celasun karakteri ile son 3 sezondur diziye renk katmış ve geniş bir kitleye adını duyurmuştur. Vatanım sensin dizisindeki rol arkadaşı Miray Daner ile sevgili olan Kubilay Aka cam tavanlar dizisinde Bensu Soral ile sevgili olacak.Cam Tavanlar dizisi erkek başrol Kubilay Aka

Cam tavanlar dizisinin konusu nedir?

Cam tavanlar dizisine yeni gelecek oyuncuları ve kadroya dahil olan bütün kadın ve erkek yardımcı oyuncuları sizlere bu sayfada yazmaya devam edeceğiz. 2021 yılının yaz aylarında Show TV ekranlarında yayınlanacak olan cam tavanlar dizisinde karşılaştığı engelleri yemek kültürü ile harmanlayarak izleyiciye sunan bir dizi olacak olan cam tavanlar bakalım seyirci bulabilecek mi yüksek reytingler alacak mı. Sizler de Show TV’de yayınlanacak cam tavanlar dizisi ile ilgili merak ettiklerinizi ya da cam tavanlar dizisinin oyuncu kadrosu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.