Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanları Neresi?

1 Nisan 2021 tarihinde ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan Camdaki Kız dizisi şimdiden izleyiciler de büyük bir merak uyandırdı. Diziyi büyük bir heyecanla bekleyen izleyicilerimiz yayınlanmış olan fragmanları izledi ve dizinin çekim yerlerini daha çok merak etmeye başladı. Bu konumuzda da sizlerle Camdaki Kız dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından sizlere bahsedeceğiz.

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kanal D kanalında çok kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacak olan Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimlere yer verirken, dizinin nerede çekildiği de merak edildi. Dizinin yayınlanmış olan fragmanların çekimlerinin pek çoğu İstanbul, Taksim İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirildi İstanbul’un daha pek çok yerinden faydalanılmış olan Camdaki Kız dizisinin çekim yerlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor
Camdaki Kız dizisinin fragmanında gördüğümüz cadde: Taksim-İstiklal CaddesiCamdaki Kız Dizisi Çekim Yerleri
Camdaki Kız dizisinde kullanılan apartman ise Cihangir’de yer alıyor.

Camdaki Kız Dizisi Çekim Yerleri?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından esinlenilerek çekimlerine başlanmış olan Camdaki Kız dizisin için ise çekim yerleri olarak açık ve kapalı pek çok alanı kullandı. İstanbul’un farklı ilçelerinde çekimleri sürdürülmekte olan Camdaki Kız dizisinde İstanbul’un farklı semtlerinde yararlanıldı. Bu semtlerin başında ise Taksim gelmektedir.

Camdaki Kız Dizisi Çekim Mekanları Neresi?

Camdaki Kız dizisi, Nalan karakterinin hayat hikayesini konu edinirken bu hayat hikayesini anlatırken pek çok mekandan yararlandı. Dizinin çekim mekanları olarak ise Cihangir semtinde bulunan bir apartman kiralandı ve çekimlerin büyük bir kısmı Cihangir’de yer alan bu apartmanda gerçekleştirildi.Camdaki Kız Dizisi Çekim Mekanları Neresi

Camdaki Kız Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Camdaki Kız dizisi çekim yeri olarak İstanbul ilini tercih ederken, çekimlerinde İstanbul’un farklı semtlerine de yer verdi. Taksim, Cihangir, Tarlabaşı ve Beyoğlu gibi pek çok farklı yere set merkezi kuruldu. Bu ilçelerin dışında da çekimler için pek çok ilçe ve semtten yararlanılmaya devam edildi.

Bu konumuzda da sizlere Camdaki Kız dizisinin çekim yerlerinden bahsetmek istedik. Sizlerin de Camdaki Kız dizisinde bahsi geçen yerlerden adresini merak ettiğiniz kısımlar olursa bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. İrem dedi ki:

  Manzaralı cafe neresiydi sedatla sevgilisinin gittiği yer

 2. Sevil koska dedi ki:

  Hande ataizi ile kahvaltı yaptığı mekan neresi

 3. orhan hancı dedi ki:

  camdakı kız dizisinde bulunan bogaza bakan cafe nerede bulunuyor acaba

 4. Serya dedi ki:

  Merhaba, dizi de hande ataizi in kahvaltı yaptığı mekan nerde ve adı ne acab😍

  1. Anonim dedi ki:

   Yoros cafe restaurant beykoz 😊

 5. Esra dedi ki:

  Cana ile Nalan’in 8. Bolumde bulustugu kafe neresi acaba?

  1. Süleyman dedi ki:

   Bende bilmek istiyorum 😉

  2. Anonim dedi ki:

   cana ile nalanın 8.bölümdeki gittiği cafe neresi çok merak ediyorum