Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

İlk bölümü ile karşımıza 1 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 20.00’da çıkacak olan Camdaki Kız dizisinin karakterlerinin yanı sıra karakterlerin de dizide kullanmış olduğu kıyafetler oldukça merak edildi. Camdaki Kız dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz adına Camdaki Kız dizisinde kullanılmış olan kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Oyuncu kadrosundan Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Pola,t Nur Sürer ve Nihal Menzil gibi birbirinden başarılı isimleri barındırmakta olan Camdaki Kız dizisindeki oyuncularımızın kıyafetleri oldukça merak edildi ve bu konumuzda sizlerle Camdaki Kız dizisinde oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafetleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Camdaki Kız dizisinde kullanılmış olan kıyafetleri haberimizde bulabilirsiniz.

Camdaki Kız Nalan’ın giydiği yeşil elbiseCamdaki Kız dizisinde Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan’ın giydiği yeşil elbise ünlü tasarımcı Raşit Bağzıbağlı’ya ait.

Camdaki Kız Dizisi Nalan'ın Giydiği Mavi ElbiseCamdaki Kız dizisinde Nalan’ın fragmanda giymiş olduğu mavi tül detaylı elbise: Hakan Yıldırım’ın özel tasarımı

Camdaki Kız Dizisi Nalan Karakterinin Kıyafetleri (Burcu Biricik)

Camdaki kız dizisinde başrol kadın karakterlerden bir tanesi olan Nalan karakterine başarılı oyuncumuz Burcu Biricik hayat vermektedir. Dizinin yayınlanmış olan fragmanlarında da tüm dikkatleri üzerine çeken Nalan karakterinin kıyafetleri oldukça merak ediliyor. Camdaki Kız dizisi yayınlanmaya başladığı zaman oyuncumuzun kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisi Sedat Karakterinin Kıyafetleri (Feyyaz Şerifoğlu)

Camdaki Kız Dizisi Sedat Karakterinin Kıyafetleri (Feyyaz Şerifoğlu)Camdaki Kız dizisinde erkek başrol karakterlerden birisi de Sedat karakteri oldu. Yakışıklılığı ve giydiği kıyafetler ile dikkatleri üzerine çeken Sedat karakterini ise oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu canlandıracaktır. Fiziği ve yakışıklılığı ile giydiği kıyafetlerin tümünü kendine yakıştıran Sedat karakterinin kıyafetleri özellikle erkek izleyicilerimiz tarafından oldukça merak edildi. Sedat karakterinin de dizide kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisi Hande Ataizi’nin Kıyafetleri

Camdaki Kız Dizisi Hande Ataizi’nin KıyafetleriCamdaki Kız dizisinde dikkat çeken karakterlerden bir diğerine ise Hande Ataizi hayat vermektedir. Hande Ataizi’nin hayat vermiş olduğu karakterin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Hande Ataizi’nin canlandıracak olacağı karakterinde elbise, etek, gömlek, pantolon, ceket, hırka gibi parçalarını marka, model bir fiyat bilgisi ile birlikte yine sizlere sunacağız.

Bu konumuzda da sizlere Camdaki Kız dizisinde kullanılan kıyafetlerden bahsetmek istedik. Sizlerin de Camdaki Kız dizisinde kullanılan kıyafetlerden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.