Doğa Özüm Kimdir? Sen Çal Kapımı Dizisi Pina Karakteri

Fox TV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan sen çal kapımı dizisi artık çarşamba akşamları yayınlanacak ve yeni sezonuyla 9 haziran çarşamba akşamı ikinci sezona başlayacak. Sen çal kapımı dizisinin ikinci sezonunda kadroya dahil olan Pina karakteri oldukça merak edildi. Doğa Özüm tarafından canlandırılan Pina karakterinin kim olduğunu izleyiciler çok merak etti, çünkü daha önce çok fazla dizilerde yer almamış bir oyuncu Serkan Bolat’ın kuzeni olarak diziye dahil oldu.

Sen çal kapımı dizisi Pina kimdir?

Doğa Özüm Sen Çal Kapımı dizisinde Pina rolündeSen çal kapımı dizisine yeni katılan Pina karakteri dizide Serkan Bolat’ın kuzeni olarak yer alacak. Sen çal kapımı dizisinde Pina karakterine hayat veren Doğa Özüm kimdir hakkında nasıl bilgiler var daha önce hangi dizilerde oynadı karakteri hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz. Sen çal kapımı dizisinde Pina rolündeki Doğa Özüm daha önceki dizileri hangi okullarda okuduğu yaşı boyu sevgilisi kısacası her türlü bilgiyi sizlere kısaca sormak istiyoruz.

Doğa Özüm kimdir?

Sen çal kapımı dizisinde Pina karakteri olarak izleyeceğimiz Doğa Özüm Serkan Bolat’ın kuzeni olarak diziye girecek. 1997 yılında İstanbul’da doğan Doğa Özüm daha önce mucize doktor dizisinde konuk oyuncu olarak oynamıştı. Doğa Özüm geçtiğimiz sezon başlayan öğretmen dizisinde de rol almış ancak intihar eden Rüya karakterini canlandırdığı için kısa süre içerisinde ölmüştü. Doğa Özüm oldukça genç bir oyuncu ve dizi sektöründe geleceği parlayan yıldızlardan biri olacak gibi görünüyor. Sosyal medyayı oldukça aktif şekilde kullanan ve binlerce hayranı olan Doğa Özüm Instagram adresinden sürekli güncel resimlerini paylaşıyor.Sen Çal Kapımı Pina Kimdir

Sen çal kapımı dizisinde Pina karakteri olarak karşımıza çıkacak olan ve Serkan’ın kuzeni genç ve güzel bir kızı canlandıran ve Pina rolüyle ekrana gelecek olan Doğa Özüm dizide Hande Erçel’in canlandırdığı Eda karakteri ile oldukça yakın sahneleriyle izleyicilerin dikkatini çekecek. Sizce sen çal kapımı dizisinde Pina karakteri olarak izlediğimiz Doğa Özüm başarılı oldu mu yetenekli mi beğendiniz mi yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.