Emanet dizisi ne zaman final yapacak 2. Sezon olacak mı?

Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Emanet dizisi ne zaman final yapacak, 2. Sezon olacak mı?, Emanet dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek ya da Emanet dizisi erken final yapar mı kaç bölüm devam eder gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. Günlük olarak ekrana gelen ve Yaman ile Seher’in zor bir aşk öyküsünü konu edinen ve yeğenleri Yusuf etrafında dönen dizinin hayranları Emanet ne zaman bitecek, final olacak kaç bölüm sürecek diye meraklı soruları bizlere yöneltiyor. İşte Emanet dizisi ile ilgili detaylı konumuz:

Emanet Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Emanet dizisi son haftalarda artan reyting oranları ile hem kanalını hem de Karamel Yapımı memnun etmeye devam ediyor. Son haftalarda 2.5 ve 3 arasında reytingler almaya başlayan Emanet dizisinin gittikçe artan reyting grafiği hem izleyenlerini hem de reklam verenlerini oldukça memnun ediyor. Kanal 7 adını Sen koy ve yemin dizisinden sonra Emanet dizisi ile de oldukça başarılı bir izlenme oranına sahip oldu. Emanet dizisinin ne zaman final yapacağı ve biteceği hakkında bilgilere gelecek olursak dizi 1. sezonda Mayıs 2021 tarihine kadar kesin olarak devam edecek. Ancak Emanet dizisinin finali sonraki sezonlarda olacak görünüyor. Bir sezonda ortalama olarak 150 bölüm civarında çekilmesi planlanan Emanet dizisinin 500 bölüme ulaşması ve yaklaşık 3 sezon sürmesi bekleniyor.

Emanet dizisi 2. Sezon olacak mı?

Emanet dizisi 2. Sezon olacak mı? sorusu da çok soruluyor. Emanet dizisi son haftalarda artan reyting grafikleri ile 1. sezondan sonra 2. sezonda da devam edebileceğini gösterdi. Bu reyting oranları çok düşmediği müddetçe Emanet dizisi ikinci sezonda hatta 3. Sezonda dahi yayınlanabilir. Ülkemizde korona virüsün etkileri devam ettiği sıralarda çekimlerine devam eden Emanet dizisi her sezon ortalama olarak 150 – 180 bölüm civarında çekilecek. 2. ve 3. Sezonlarda devam edecek olan Emanet dizisinin 3. Sezon sonunda 500. bölüme ulaşması bekleniyor. Emanet dizisi ile ilgili 2. Sezon devam etme kararı alındığında sayfamıza detayları ile birlikte yazacağız.

Emanet dizisi kaç sezon sürecek ne zaman final olacak?

Emanet dizisinin 1. sezonunda 80. bölüme yaklaştık. Oldukça başarılı giden reyting sonuçları dizideki oyuncuların ve kanalın yüzünü güldürürken 1. Sezondan sonra ikinci sezonunda garanti olacağı şimdiden belli diyebiliriz. Çünkü alınan ciddi orandaki reytingler haftalık olarak yayınlanan dizilere yaklaşıyor. Küçük bir öngörü ile Emanet dizisi en az 3 sezon devam edecek ve 500. Bölümde final yapacak diyebiliriz. Ancak yarının ne getireceği belli değil bu nedenle Emanet dizisi inşallah bir aksilik olmazsa uzun yıllar devam edecek izleyiciyi kendisine bağlı ya bilecek kaliteli bir yapım olarak görüyoruz.

Emanet 500. Bölümde final yapacak

Emanet dizisi hakkında izah ettiğimiz varsayımlardan yola çıkarak Emanet dizisi 3 sezon kesin olarak devam edip 500. bölüme kadar ilerleyecek diyebiliriz. Gittikçe artan performansı dizinin uzun ömürlü olacağını gösteriyor. Elbette geleceği görmek zor bu yazdıklarımız da ancak sitemizin ön görüsü olabilir.Emanet dizisi ne zaman final yapacak 2. Sezon olacak mı

Emanet dizisini nasıl buluyorsunuz başarılı mı?

İzleyicilerin Emanet dizisini oldukça sevdikleri ve diziye sahip çıktıklarını belirtebiliriz. Alınan reyting oranları emanet dizisine olan ilgi ve alakayı yakından gösterirken Emanet dizisini beğenip sosyal medyada ve resmi sayfalarda ya da fragmanların altında yüzlerce binlerce yoruma rastlayabilirsiniz. Bu konuda bizler de emanet dizisini Dizioyuncu.TV olarak çok beğendiğimizi, ailecek izlenecek bir dizi olması, hem de Türk gelenek göreneklerine uygun olması nedeniyle tavsiye edebileceğimiz nadir dizilerden biri diyebiliriz. Diğer özel kanalların çok dikkat etmediği aile hayatı ve Türk İslam değerlerine önemseyen böylesi dizilere gerçekten ihtiyacımız var.

Sizlerde Emanet dizisini nasıl bulduğunuzu aşağıdaki yorum kısmına detaylıca yazarak görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Emanet dizisi ne zaman final yapacak 2. Sezon olacak mı? Sorularına detaylı yanıtlar vermeye çalıştık. Sizde Emanet dizisi ile ilgili ne zaman bitmesi ya da final yapmasını istediğinizi aşağıya yazabilir dizi ile ilgili görüşlerinizi tüm Türkiye ile paylaşabilirsiniz. Hepinize iyi seyirler dileriz hoşça kalın..

YORUMLAR
 1. Anonim dedi ki:

  SÜREKLİ ENTİRKADAN SIKILDIK İKBALE LÜTFEN HAD BİLDİRİLSİN ARTIK SIKTI FİLİM SEHERİN SÜREKLİ İYİLİĞİDE ETRAFINDA OLANLARI GÖRMEMESİ ÇOK SIKICI

 2. yakup dedi ki:

  emanet inanylmaz dizi insallah 3 sezon surer

 3. Sirin dedi ki:

  Cok iyi dizi severek izliyorum. Yaman la Seherin mutlu bir arada olmasini istiy9rum. Onlara kotuluk yapanlarin jezasini cekmesini ve pes etmesini istiyorum, yaman la seherin ayrimasini istemiyorum. Lutfen dunyanin en iyi insani olmasin seher onu cok ezerler. Ona ve ablasina yapilan haksizligi herkes bilsin. Yaman la omur boyu mutlu olsun.

 4. Miaa dedi ki:

  harika film emanet..chokchok begendim.sila bilen halil hep bile olsun dizidede

 5. Anonim dedi ki:

  Emanet iyi hoş güzeldi lakin don bir kaç bölümdür sinir küpü etti beni,senaristini bulsam tokatlarım.

 6. Deniz 🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌺🌺🌺🌺 dedi ki:

  Emanet cok cok cok gozel dizi lutfen Yaman ve Seher artyk baryssyn final yapmasyn

 7. 👱‍♀️Miniko dedi ki:

  Yusuf çok şeker bir çocuk hep Yusuf’u görmek istiyoruz ve Emanet dizisinin her bölümünü izliyoruz 5 sezon olsun

 8. Papatya dedi ki:

  İnşallah emanet dizisi kısa sürmez uzun yıllar sürer güzel bir dizi

 9. Hülya dedi ki:

  İlgiyle izlediğimiz Emanet dizisinin devam etmesini istiyorum.

 10. Alev dedi ki:

  EMANET DİZİSİ ÇOK GÜZEL BİR DİZİ HER ZAMAN İZLEMEK İSTİYORUZ

 11. Anonim dedi ki:

  MUHTEŞEM BİR DİZİ

 12. Ayten ö dedi ki:

  Emanet çok güzel bir dizi güzel başladı fakat çok iyi başarılı oyuncuları eliyor ve yerine hep kötüleri getirip uzatıyorlar konuları çok bir anne oğulunun ölümüne kadar gidebiliyor kötü örnek biz sadece yanan ve seherin mutlu huzurlu bir aile olup emanetlerine sahip çıkıp mutlu aile olmasını istiyoruz Canan gibilerini dizide barınmasını isdemiyoruz