Esra Erol Yeni Sezon Başlama Tarihi Ne Zaman (2021-2022)

Bu konumuzda sizler için Esra Erol’da programının 2021-2022 yeni sezonun ne zaman başlayacağını sizlerle paylaşacağız. 31 ağustos 2015 tarihinde hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biridir. Esra Erol’un sunumuyla ekranlara gelen Esra Erol’da programı 25 Haziran Cuma günü sezon finali yapmıştır. Aldığı reytinglerle zirvede olan Esra Erol’da programının izleyicileri tarafından programın yeni sezon tarihi de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Esra Erol’da programının 2021-2022 yeni sezonun ne zaman başlayacağını sizlerle paylaşacağız.

Esra Erol’da Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Esra Erol Yeni Sezon Başlama Tarihi Ne Zaman (2021-2022)Daha önce izdivaç programı olarak yayınlanan Esra Erol’da programı, 2017 yılında izdivaç programlarının yasaklanmasıyla konsept değişikliğine gitmiştir. 2017 yılından itibaren, hayatın içinden konuları ekrana taşıyan Esra Erol’da programı 25 Haziran 2021 tarihinde cuma günü yayınlanan bölümüyle sezon finali yapmıştır. Izleyiciler tarafından programın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da merak konusu olmuştur. En çok izlenen programlardan biri olan Esra Erol’da programı, yaz aylarında yayınlanmayacaktır. Esra Erol’da ekibi yaklaşık iki buçuk aylık bir tatil yapacak ve programın yeni sezonu Eylül ayında ekranlarda olacaktır. Esra Erol’da programının yayın tarihi kesin olarak bilinmese de, programın yeni sezonunun Eylül ayının ikinci haftası ekranlarda olacağı konuşulmaktadır.

Esra Erol’da 2021-2022 Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Sunuculuğunu Esra Erol’un üstlendiği program, 2017 yılından itibaren hayatın içinden konuları ekrana taşımaktadır. Izleyiciler tarafından, kayıpları bulan, çözülemeyen konulara açıklık getiren Esra Erol’da programının 2021-2022 sezonunun ne zaman başlayacağı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. 25 Haziran 2021 tarihinde sezon finali yapan Esra Erol’da programının yeni sezonu Eylül ayında başlayacaktır. Yaklaşık 2 buçuk ay ekranlara ara veren programın yeni sezonunun yayın tarihi kesin olarak bilinmese de programın Eylül ayında ekranlara geleceği kesinleşmiştir. Esra Erol’da programının Eylül ayının kaçında yayınlanacağı bilmemektedir. Ancak bizler Esra Erol’da programının 2021-2022 yeni sezonunun Eylül ayının ikinci haftası ekranlarda olacağını tahmin etmekteyiz.

Esra Erol’da 6. Sezon Yayın Tarihi

Hafta içi her gün saat 16.20’de canlı olarak yayınlanan program, ana haberler başlayana kadar yayınlanmaktadır. Yüzlerce madur insanın derdine derman olan Esra Erol’da programı geçtiğimiz sezon 7 Eylül tarihinde başlamış ve 25 Haziranda da sezon finali yapmıştır. 2017 yılından önce izdivaç programı olarak yayınlanan Esra Erol’da programı, 5 sezon boyunca, kayıpları bulmuş ve çözülemeyen olayları çözmüştür. 6. sezonu yayınlanacak olan Esra Erol’da programının 6. sezonu Eylül ayında ekranlara gelecektir. Programın Eylül ayının kaçında yayınlanacağı bilinmemektedir ancak Esra Erol’da programı geçtiğimiz sezon Eylül ayının ikinci haftasında yayınlanmaya başlamıştı. Bundan dolayı Esra Erol’a programının 6. sezonunda Eylül ayının ikinci haftası ekranlara geleceğini tahmin ediyoruz.

Bu konumuzda sizler için hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Esra Erol’da programının 2021-2022 yeni sezonunun ne zaman başlayacağını ve Esra Erol’da programının 6. sezonunun yayın tarihini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.