Kağıt Ev dizisini nasıl buldunuz? İzleyici yorum ve görüşleri

Kağıt Ev dizisini nasıl buldunuz? İzleyici yorum ve görüşleri

Star TV ekranlarında 19 Nisan 2021 pazartesi günü sefirin kızı dizisinin yerine başlayan kağıt Ev dizisi izlendi mi siz nasıl buldunuz diziyi beğendiniz mi yorum ve görüşleri bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Konumuz Kağıt Ev dizisini nasıl buldunuz? İzleyici yorum ve görüşleri. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis, Nihal Koldaş gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Kağıt Ev dizisini nasıl buldunuz izlediniz mi izleyici yorum ve görüşlerini sizlerle birlikte tartışalım.

Kağıt Ev dizisini nasıl buldunuz?

Kağıt Ev dizisini nasıl buldunuz İzleyici yorumlarıKağıt Ev dizisi 1. bölümü ile 19 Nisan akşamında Star TV’de yayınlandı. Öncelikle Kağıt Ev dizisinin 2 yıldır devam eden sefirin kızı dizisinin yerine başladığını hemen belirtelim. Sefirin kızı dizisi ise pazartesi gününden salı gününe alındı. Peki kağıt Ev dizisi izlenir mi yeteri kadar reyting alır mı bu konuda hemen sizlere görüşümüzü yazalım. Bize göre kağıt Ev dizisini çok fazla izlenmeyecek reyting alamayacak. Çünkü..

Dizinin ana konusu aldatma ve aile birliğinin bozulması üzerine kurulu. Ramazan ayında başlayan dizinin Türk aile yapısına uygun olmayan içeriği ve konusu yüzünden çok fazla izlenmeyeceğini düşünüyoruz. Ayrıca pazartesi günleri çukur, yasak elma, Uyanış Büyük Selçuklu ve Maraşlı gibi önemli diziler ekranda yer alıyor. Bu kadar güçlü diziler varken kağıt Ev dizisi izlenir mi yeteri kadar izleyici bulabilir mi bu konuda pek iyimser bakmıyoruz.

Kağıt Ev dizisi izleyici yorumları görüşleri

Her ne kadar yukarıda bahsettiğimiz üzere Kağıt Ev dizisinin çok fazla izlenmeyeceğini, kısa sürede erken final yapacağını düşünsek de sonuçta izleyiciler karar verecek ve reytinglere bu durumu yansıtacak. Kağıt Ev dizisine sizler izlediniz mi nasıl buldunuz bu konudaki yorum ve görüşlerinizi elbette çok önemsiyoruz. Aşağıdaki yorum kısmına görüşlerinizi yazarak kağıt Ev dizisini nasıl buldunuz konusunda izleyici olarak yorum ve görüşlerinizi lütfen bizlere yazın.

Kağıt Ev dizisi erken final yapar mı?

Kağıt Ev dizisinin alacağı reytinglere göre erken final yapıp yapmayacağına karar verilecek. Eğer dizi çok düşük reytingler alırsa kısa sürede erken final bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.