Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Bu konumuzda Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları kimler, Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri hakkında bilgiler vereceğiz. Yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanan dizilerden biride Kanunsuz Topraklar dizisidir. Yapımcılığını Gold film’in üstlenmiştir. Dizinin senaryosunu Zülküf Yücel kaleme almıştır. Başarılı senarist en son Kızım dizisinin senaryosunu yazmıştı. Bir süre senaryo yazarlığına ara veren Zülküf Yücel, verdiği arayı Kanunsuz Topraklar dizisiyle sonlandırıyor.

Zonguldak sahneleriyle başlayacak olan ve 1940’lı yılları anlatacak Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosunda; Uğur Güneş (Davut), Esra Bilgiç (Gülfem), Murat Daltaban (Malik), Kaan Taşaner (Yavuz), Eylül Su Sapan (Behice), Serdem Paçal (Fikriye), Ali Erkazan (Tahir), Mine Teber (Fatma), Doğaç Yıldız (Cemal), Onur Kaya (Eyüp) ve Ezgi Çelik (Asude) yer alıyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosu karakterleriHeyecanla beklenen Kanunsuz Topraklar Dizisinin yönetmen koltuğunda ise Faruk Teber oturuyor. Yeni sezonda oldukça iddialı dizilerin arasında bulunan Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncu kadrosu da belli olmaya başladı. Uğur Güneş, Deniz Çakır ve Hülya Avşar’ın dizide olacağı kesinleşmiştir. Ancak henüz diğer oyuncular belli olmamıştır. Bizde sizler için dizinin şimdilik belli olan oyuncularını yakından tanıtacağız.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Uğur Güneş (Davut)
Esra Bilgiç (Gülfem)
Murat Daltaban (Malik)
Kaan Taşaner (Yavuz)
Eylül Su Sapan (Behice)
Serdem Paçal (Fikriye)
Ali Erkazan (Tahir)
Mine Teber (Fatma)
Doğaç Yıldız (Cemal)
Onur Kaya (Eyüp)
Ezgi Çelik (Asude)
Hülya Avşar
Deniz Çakır

Uğur Güneş (Davut)

En son Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrolünde yer alan oyuncu dizinin final yapma kararı ile birlikte Kanunsuz Topraklar dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Dizide başrol olarak yer alan oyuncu, 10 Kasım 1987 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Tiyatro ile lise yıllarında Ankara Sanat Tiyatrosu sayesinde tanışmıştır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümü’nden mezun olan başarılı oyuncu, daha sonra oyunculuk eğitimleri de almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Yeniden Başla dizisinde canlandırdığı Eray karakteri ile geçmiştir. Daha sonra Şeytan-ı Racim filminde Emrah karakterine hayat vermiştir. Birçok dizi ve filmlerde yer alan oyuncu, İsimsizler dizisinde ki performansı ile dikkat çekmeyi başarmış ve adından sıkça söz ettirmiştir. Dizide Kaymakam Fatih karakterine hayat vermiştir. Başarısının yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çekmeyi başaran oyuncu Uğur Güneş, 1.81 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır.
Uğur Güneş’in resmi instagram hesabı: @ugurgunesofficial

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Uğur GüneşUğur Güneş’in rol aldığı diziler

Bir Zamanlar Çukurova (Yılmaz Akkaya) – 2018/2020
İsimsizler (Kaymakam Fatih) – 2017
Urfalıyam Ezelden (Çetin) – 2014
Diriliş Ertuğrul (Tuğtekin) 2014
Benim İçin Üzülme (Şiyar) – 2012
Yeniden Başla (Eray) – 2011

Esra Bilgiç (Gülfem)

Murat Daltaban (Malik)

 Kaan Taşaner (Yavuz)

Eylül Su Sapan (Behice)

Serdem Paçal (Fikriye)

Ali Erkazan (Tahir)

Mine Teber (Fatma)

Doğaç Yıldız (Cemal)

Onur Kaya (Eyüp)

Ezgi Çelik (Asude)

Hülya Avşar

Ekranlarda uzun süredir görmediğimiz başarılı oyuncu da Kanunsuz Topraklar dizine katılmıştır. Dizide başrol olarak yer alan Hülya Avşar’ın henüz hangi karaktere hayat vereceği belli değildir. Başarılı oyuncu Hülya Avşar, 1963 yılında Erdemit’te doğmuştur. Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra adında da bir kızı vardır. Aynı zamanda şarkıcılık ve sunuculuk yapan sanatçı, Bulvar Gazetesi’nin düzenlediği 1983 yılında, Kâinat Güzellik Yarışması’nda birinci seçilmişti. Ancak daha sonra evli olduğu ortaya çıkınca tacı geri alınmıştı. Oyunculuk kariyerine Haram filmi ile başlamıştır. Güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çekmiş ve daha sonra birçok projede yer almıştır. Daha sonra birçok müzik eğitimi almış ve şarkı söylemeye başlamıştır. 1988 yılında Her Şey Güzel Olsun adında ilk albümünü çıkarmıştır. Birçok albüm ve single çıkartan başarılı oyuncu kamera karşısına en son Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ile geçmiştir. Aynı zamanda reklam filmlerinde de yer alan oyuncu, birçok programda sunuculuk ve jürilik yapmıştır. Şimdiler ise bir youtube kanalı açmış ve orda paylaşımlar yapmaktadır.
Hülya Avşar resmi ınstagram hesabı: @hulyavsr

Yaşı 19 Dizisi Oyuncu Kadrosu Hülya AvşarHülya Avşar’ın rol aldığı diziler

İntibah (1982)
Sevginin Gücü (1993)
Süper Yıldız (1996)
Ah Bir Zengin Olsam (1999)
Savunma (2000)
Zümrüt (2004)
Kadın İsterse (2004)
Kadın Severse (2006)
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015-2016)

Deniz Çakır

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu, 31 aralık 1982 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa Kadın İsterse dizinde canlandırdığı Alev karakteri ile geçmiştir. Lisedeyken sık sık tiyatro izlemeye giden oyuncu, birgün yine bir tiyatro oyununa gitmiştir. Oyunda Zeynep Eronat’ın performansından çok etkilenmiş ve oyuncu olmaya bu şekilde karar vermiştir. Konservatuvardan mezun olmadan önce Ankara Radyosu’nda, radyo tiyatrosu yapmışve radyo reklamı seslendirmiştir. Güzelliği de dikkat çeken oyuncu sosyal medyada en çok hayranı olan 20 ünlünün arasındadır. Ayrıca 30 binden fazla kişinin katıldığı bir ankette de Türkiye’nin en güzel 10 ünlüsü arasında yer alıyor. Birçok kategoride başarılı olmuş ve ödüller almış olan oyuncu, birçok projede seslendirme de yapmıştır. Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Ferhunde karakteri ile kariyerinde ki çıkışı yakalayan güzel oyuncu kamera karşısına en son Vurgun dizisi ile geçmiştir. Şimdilerde ise Kanunsuz Topraklar dizine katılmıştır ancak hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değil.
Deniz Çakır resmi instagram hesabı: @denizcakir

Yaşı 19 Dizisi Oyuncuları Deniz ÇakırDeniz Çakır’ın rol aldığı diziler

Kadın İsterse (2004-2006)
İki Arada Aşk (2005)
Evet Benim / İşte Benim (2006)
Avrupa Yakası (2006)
Yaprak Dökümü (2006-2010)
İffet (2011)
Muhteşem Yüzyıl (2013)
Yasak (2014)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Meryem Çakırbeyli)
Vurgun (Reyhan, 2018)

Kanunsuz Topraklar Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda Başlayacak?

Yeni sezonda izleyici ile buluşmayı planlayan dizi Fox Tv de ekranlara gelecektir. Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Kanunsuz Topralar’ın hangi tarihte yayına başlayacağı henüz belli değildir.

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Konusu

Dizinin oyuncu kadrosunun da tam anlamıyla belli olmadığı gibi, konusu da henüz net değildir. Ancak yenisezonda Fox Tv ekranlarında başlayacağını bildiğimiz dizinin bir Töre dizisi olacağı konuşulmakta.

Bu konumuzda yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri olan Kanunsuz Topralar dizisinin oyuncu kadrosunu tanıttık. Sizlerde konu hakkında ki görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.