Kardeşlerim Dizisini Nasıl Buldunuz? Beğendiniz mi İzlenir mi?

Kardeşlerim Dizisini Nasıl Buldunuz? Beğendiniz mi İzlenir mi?

ATV’nin yeni dizlerinde bir tanesi olan Kardeşlerim dizisi şimdiden izleyicileri meraklandırmayı başardı. Dizi severler Kardeşlerim dizisinin oyuncularını ve konusunu merak etmeye devam ederken, dizi hakkındaki görüşler de oldukça merak edildi. Bizde sizler adına bu konumuzda Kardeşlerim dizisi hakkındaki görüşlerimizi ve düşüncülerimizi sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisini Nasıl Buldunuz?

NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinin yönetmenliğini ise  Serkan Birinci üstlenmektedir.  Dizi çok kısa bir süre sonra ATV kanalındaki yayın hayatına başlayacaktır. Dizinin tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve seyirciler tarafından da oldukça beğenilmiştir. Dram türünde bir dizi olması seyirci kitlesinin de büyük olacağına işaret etmektedir. Kardeşlerim dizisi hem konusu hem oyuncuları ile izleyicilerin kalbinde şimdiden yer edinmiştir.Kardeşlerim Dizisini Nasıl Buldunuz

Kardeşlerim Dizisini Beğendiniz Mi?

Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Aylin Akpınar ve Yiğit Koçak gibi isimleri barındıran Kardeşlerim dizisi dramatik olayları ile büyük küçük herkesi etkilemeyi başaracak gibi görünüyor. Televizyon ekranlarında yayınlanan dram dizileri genelde izleyiciler tarafından beğenilmektedir. Kardeşlerim dizisi de dram türünde bir dizi olduğu için izleyiciler tarafından beğenilecek gibi görünüyor. Sizler Kardeşlerim dizisini beğendiniz mi?

Kardeşlerim Dizisi İzlenir Mi?

Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme almış olduğu Kardeşlerim dizisi hakkında bizim düşüncemiz izleneceği yönündedir. Kardeşlerim dizisi dram türünde bir dizi olması ve oyuncu kadrosunda güçlü isimleri barındırması sebebiyle seyirciler tarafından beğenilerek izlenecek gibi görünüyor. Kardeşlerim dizisi ATV kanalında yayın hayatına başladığı zaman seyirciler tarafından ne kadar izlenildiğini ve beğenildiğini yine sizlerle güncel olarak paylaşacağız.Kardeşlerim Dizisi İzlenir Mi?

Kardeşlerim Dizisi İzleyici Yorumları

Kardeşlerim dizisi hakkında sizlerin de görüşleri bizim için oldukça önemli. Sizler de Kardeşlerim dizisini izlediğiniz zaman dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Sizler Kardeşlerim dizisini nasıl buldunuz? Kardeşlerim dizisini beğendiniz mi? Kardeşlerim dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Tüm bu soruların yanıtını aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Konumuzda sizlere Kardeşlerim Dizisini Nasıl Buldunuz? Beğendiniz mi İzlenir mi? soruları hakkında yanıtlar vermeye çalıştık. Sizlerin de Kardeşlerim dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi beklemekteyiz. Şimdiden dizi severlere iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR
 1. Hülya dedi ki:

  izlemiyoruz iç açıcı dizi ve film istiyoruz

 2. Duygu dedi ki:

  Cooooook guzel dizi Dorukla Asiyeye bayildim cok tatlilar oyuncularin hapsi guzel is yapiyorlar

  1. Anonim dedi ki:

   Dizi cok guzel ne kadar aglamaktan helak olsamda basarilarinizin daim olsun bol reytingler

  2. Tatlişkom dedi ki:

   Ben Onur Seyit Yarana bayiliyorum her zaman üzülsem onun fitograflarina bakarim ve çok mutlu olurum seni çooooook seviyorum Onur sen türkiyenin en yakişikli oyuncususun ve eşin benzerin yok

 3. Gul dedi ki:

  Dizi güzel ama ben bu Asiye sınır oluyorum we dudaklarıda çok büyük tamy tamyna 5 kıl wardir gıcık