Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu (Star Tv)

Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu (Star Tv)

Yönetmenliğini Sadullah Celal’in yapacak olacağı, senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme almış olduğu Star TV için hazırlanan Kazara Aşk dizisinin oyuncuları izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanmış olan Kazara Aşk dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini haberimizde sizlerle paylaşacağız. İşte Kazara Aşk dizisinin oyuncuları..Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

-Ümit Kantarcılar-Civan
-Sude Zülal Güler-Şimal
-Sadi Celil Cengiz
-Burak Tamdoğan

Ümit Kantarcılar – Civan

Kazara Aşk Ümit KantarcılarKazara Aşk dizisinin başrol erkek karakterlerinden bir tanesi olan Ümit Kantarcılar, Civan karakterine hayat verecektir. Başarılı oyuncumuz Ümit Kantarcılar, 10 Ekim 1987 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Tam ismi Ümit İbrahim Kantarcılar olan oyuncumuz tiyatroya okul tiyatrosu ile başlamıştır. Belediye tiyatrolarında da yer alan Ümit Kantarcılar, 2005 yılında Müjdat Gezen konservatuarına girmiştir. Dizi sektörüne ise 2006 yılındaki İki Aile dizisi ile giriş yapmıştır. Ardından Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Pis Yedili, Rengarenk, Kanatsız Kuşlar ve Vuslat gibi dizilerde de boy göstererek seyircilerin beğenisini büyük oranda kazanmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra Dert Bende, Savaş, Bizim Semtin Çocukları gibi sinema filmlerinde yer almış ayrıca Apartmanlar Yarışıyor ve Kızlar ve Anneleri gibi yarışma programlarının da sunuculuğunu üstlenmiştir.

Sude Zülal Güler – Şimal

Kazara Aşk Sude Zülal GülerKazara Aşk dizisinin kadın başrol oyuncularından bir tanesi olan oyuncumuz Sude Zülal Güler, Kazara Aşk dizisinde Şimal karakterine hayat verecektir. Sude Zülal Güler, 2001 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Makedonyalı olan oyuncumuz Sude Zülal Güler, oyunculuğu ve güzelliği ile seyircilerin dikkatini çekmektedir. Daha önce Keşif, İsimsizler, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Mayıs Kraliçesi ve Çınar gibi pek çok dizide boy göstermiştir. Hem güzelliği ile hem de oyunculuğu ile seyircilerin dikkatini çeken Sude Zülal Güler seyircilerin beğenisini yer almış olduğu diziler ile kazanmıştır.

Sadi Celil Cengiz

Kazara Aşk Sadi Celil CengizKazara Aşk dizisinde önemli rollere sahip olan oyuncu muzdan bir tanesi de Sadi Celil Cengiz’dir. Sadi Celil Cengiz, 1 Şubat 1983 tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olmasının ardından memurluk yapmaya başlayan oyuncumuz Sadi Celil Cengiz, oyunculuğa merak salmış ve 2005 yılında oyunculuğa adım atmıştır. Daha önceleri Ayrılık, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl, İşler Güçler, Behzat Ç., Bana Masal Anlatma, Karakutu, Karabela, Hayatımın Aşkı, Benim Yatlı Yalanım gibi pek çok yapımda boy göstermiştir. Oyunculuğundan dolayı da birden fazla ödüle de layık görülmüştür.

Burak Tamdoğan

Kazara Aşk Burak TamdoğanOyunculuk sektörünün çok bilinen isimlerinden bir tanesi olan Burak Tamdoğan, 3 Mart 1971 yılında Ankara’da doğmuştur. ODTÜ’de psikoloji bölümü okumasının ardından Ankara Üniversitesi’nde de tiyatro bölümünü de tamamlamıştır. Üniversite dönemlerinde tiyatrolarda oyunculuk ve yönetmenlik yapmaya başlamıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 1993 yılındaki Ferhunde Hanımlar dizisi ile yaşamış ardından da Elif, Hanımın Çiftliği, Geniş Aile, Kaçın Kurası, Hercai, Çatı Katı Aşk, Adak, Erkek Tarafı, Beşinci Boyut, Avrupa Yakası ve Bizim Evin Halleri gibi pek çok dizide boy göstermiştir.

Bu konumuzda da sizlerle Kazara Aşk dizisinin oyuncularını paylaşmak istedik. Kazara Aşk dizisinin oyuncuları belli olmaya devam ettikçe dizinin oyuncularının güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdiden Star TV izleyicilerine ve dizi severlere iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.