Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka, Model ve Fiyat Bilgileri

Star TV’nin yazlık dizilerinden bir tanesi olacak olan Kazara Aşk dizisi hakkında merak edilen birden çok konu olmuştur. Kazara Aşk dizisi ile ilgili merak edilen konulardan bir tanesi de dizide yer alan karakterlerin kullanmış olduğu kıyafetlerdir. Bu konumuzda da sizlere Kazara Aşk dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz, dizi severler ve okurlarımız adına Kazara Aşk dizisinde kullanılan kıyafetlerden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.Kazara Aşk Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri

Kazara Aşk Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri

Başrol oyunculuğunu Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in paylaşmış olduğu Kazara Aşk dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimlere yer vermektedir. Oyuncuları ile de oldukça sevilmesi beklenen Kazara Aşk dizisindeki karakterlerin kullanmış olduğu kıyafetlerden marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere bahsedeceğiz. Kazara Aşk dizisinde yer alan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetlerin tamamını haberimizde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakterinin Kıyafetleri

Kazara Aşk Dizisi Şimal Karakterinin KıyafetleriŞimal karakteri Kazara Aşk dizisinde en ön planda yer alan kadın karakterlerden bir tanesidir. Güzelliği ve kıyafetleri ile dikkatleri üzerine çeken Şimal karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetler de göz doldurmaktadır. Kazara Aşk dizisindeki Şimal karakterinin kıyafetlerini ve elbiselerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Şimal karakterinin Kazara Aşk dizisinde kullanmış olduğu kıyafet, elbise, aksesuar ve takıları sayfamızda bulabilirsiniz.

Kazara Aşk Dizisi Civan Karakterinin Kıyafetleri

Kazara Aşk Dizisi Civan Karakterinin KıyafetleriCivan karakteri ise Kazara Aşk dizisinde en ön planda yer alan erkek karakterlerimizdendir. Yakışıklılığı ile dikkatlerin büyük bir kısmını üzerine çeken Civan karakterinin de dizide kullanmış olduğu kıyafetler izleyiciler tarafından merak edilmeye devam etmektedir. Kazara Aşk dizisi Star TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Civan karakterinde dizde kullanmış olduğu kıyafet, aksesuar ve ayakkabıları konumuzda bulabilirsiniz.

Kazara Aşk Dizisi Aslı ve Vildan Karakterlerinin Kıyafetleri

Kazara Aşk Dizisi Aslı ve Vildan Karakterlerinin KıyafetleriKazara Aşk dizisinde ön planda yer alan karakterlerden bir diğerleri de Aslı ve Vildan karakterleridir. Aslı ve Vildan karakterleri de dizide kullanmış olduğu kıyafetler ile göz doldurmaya devam etmektedir. Kazara Aşk dizisi yayın hayatına başladığı zaman Aslı ve Vildan karakterlerinin kullanmış olduğu kıyafetleri de detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda da sizlere Kazara Aşk dizisindeki oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetlerden marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte bahsetmek istedik. Kazara Aşk dizisinde kullanılan kıyafetlerden merak ettiğiniz parça olursa yorum kısmından bize rahatlıkla sorabilirsiniz. Dizi severlere şimdiden iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR
  1. Ebru dedi ki:

    Merhaba ben bugünkü bölümde vildanin üzerindeki pembe bluzu çok beğendim.Bluzu nasıl bulabilirim acaba?