Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Mahallede Semtte?

Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Mahallede Semtte?

Çok yakında Show TV‘de yayın hayatına başlayacak olan Kırmızı Kamyon dizisinin çekim yerleri de oldukça merak edildi. 2021 yılını damga vuracak olan Kırmızı Kamyon dizisi çekim yerleri ile izleyiciler de merak uyandırmaya devam ederken biz de sizlerle beraber bu konumuzda Kırmızı Kamyon dizisinin çekim yerlerine yanıt bulacağız. Gelin hep birlikte Kırmızı Kamyon dizisinin nerede çekildiğinden ve çekim yerlerinden haberdar olalım.Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor

Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Aslı Orcan, Oğuzhan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Timur Ölkebaş gibi birbirinden başarılı isimlere yer veren Kırmızı Kamyon dizisi çekim yerleri ile isminden sıkça söz ettirecek. 2021 yılının Şubat ayında yayına girmesi beklenen Kırmızı Kamyon dizisi çekim yeri olarak Beykoz tercih edildi. İstanbul ilinin Beykoz semti başta olmak üzere İstanbul’un pek çok semtinde çekimlere başlandı. Beykoz’da bulunan Kundura fabrikası dizinin çekiminin en çok yapıldığı mekanlardan bir tanesi oldu.Kırmızı Kamyon Dizisi Çekim Yerleri

Kırmızı Kamyon Dizisi Çekim Yerleri

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturmuş olduğu dizinin senaryosunu ise Meriç Demiray ve Ezgi Özcan kaleme almıştır. Dizi oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra çekim yerleri ile de oldukça merak edildi. Pek çok dizide de olduğu gibi Kırmızı Kamyon dizisinin çekim yeri olarak İstanbul tercih edildi. İstanbul’da Beykoz başta olmak üzere pek çok yerden yararlanıldı. Dizi başladığı zaman dizisinin çekim yerlerini daha detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Kırmızı Kamyon dizisinin çekim yerlerini detaylı bir şekilde öğrenebilmek adına bizleri takip de kalabilirsiniz.

Kırmızı Kamyon Dizisi Hangi Mahallede Çekiliyor?

Kırmızı kamyon dizisinin çekimlerinin başlamış olduğu Kundura fabrikası Yalıköy Mahallesi Çayır Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Dizinin çekimlerinin devam ettiği diğer yerler ise kesinlik kazanmamıştır. Dizinin çekim yerlerini detaylı bir şekilde öğrendiğimiz zaman sizlerle diğer çekim mekanlarını da semt ve mahalle bilgisini sizlere sunacağız.Kırmızı Kamyon Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Kırmızı Kamyon Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Suavi Doğan’ın yüklenmiş olduğu Kırmızı Kamyon dizisi yayınlanmakta olan diğer diziler gibi de çekim yeri olarak İstanbul’u tercih edildi. İstanbul’un farklı semtlerinde çekimleri sürdürülen Kırmızı Kamyon dizisinde çekimlerin büyük bir kısmı Beykoz’da yapılmıştır. Çekimlerin büyük bir kısmının Beykoz’da yapılmış olduğu Kırmızı Kamyon dizisinin çekim yerlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bu konumuzda da sizlerle Kırmızı Kamyon dizisinin çekim yerlerini ve mekanlarını paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de dizide yer alan sahnelerden çekim yerlerini merak ettiğiniz kısımlar olursa bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Kırmızı Kamyon dizisi için dizi severleri şimdiden iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.