Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Sezon Bitecek mi, 3. Sezon Devam Edecek mi?

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Sezon Bitecek mi, 3. Sezon Devam Edecek mi?

Cumartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey yıldızı dizisi 2. sezon bitecek mi yoksa 3. Sezon devam edecek mi izleyiciler çok merak ediyor. Bizde bu içeriğimizde Kuzey yıldızı dizisinin kaç sezon süreceğini, kaçıncı sezon biteceğini final yapacağını ve 2021-2022 yıllarında ekrana gelip gelmeyeceğini sizlerle paylaşarak Kuzey yıldızı 3. Sezonda olacak mı devam edecek mi sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi 3. Sezon devam edecek mi?

Show TV ekranlarında cumartesi akşamlarına renk katan Kuzey yıldızı İlk Aşk dizisi ikinci sezon da daha başarılı reyting oranları ile reytinglere damga vurmaya devam ediyor. Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Sezon Bitecek mi sorusuna bakalım öncelikle. Kuzey yıldızı dizisinin ikinci sezon reytingleri Aralık ayında oldukça başarılı devam ederken Mayıs 2021 de sezon finali mi yapacak yoksa final mi yapacak sorusu izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Kuzey ile yıldız arasındaki güzel bir aşk hikayesini konu edinen ve Karadeniz ilimizin güzide şehri Ordu ilimizde çekimleri devam eden Kuzey yıldızı dizisini izleyenler oldukça keyifli zamanlar geçiriyor. Bu reyting oranları devam ederse kesinlikle Kuzey yıldızı dizisi 3. Sezonda da 2021-2022 yıllarında devam edecektir.Kuzey Yıldızı dizisi kaç sezon sürecek ne zaman bitecek

Kuzey yıldızı kaç sezon sürecek ne zaman bitecek?

Kuzey yıldızı dizisinin hikayesi oldukça güzel ve akıcı bir şekilde devam ediyor. Ordu’nun yaylalarının da başlayan çekimler Ordu sahillerinde devam ediyor. Bu güzel hikayede final ne zaman olacak Kuzey yıldızı kaç sezon sürüp kaçıncı bölümde bitecek izleyenler merak ediyor. Süreç film ile Show TV arasındaki sözleşme 2 sezon boyunca devam etmesi yönündeydi. Ancak dizinin son haftalardaki yüksek reyting oranları Kuzey yıldızı dizisinin 3. Sezonda da devam edeceğini gösteriyor. Kesin ve net bilgiler henüz bize ulaşmış olmasa da Kuzey yıldızı dizisinin ikinci sezondan sonra 3. Sezonda da devam edeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Çünkü yüksek reytingli diziler her zaman bulunmuyor ve Kuzey yıldızı dizisi de bu anlamda oldukça iyi gidiyor.

Kuzey yıldızı reyting oranları nasıl?

Kuzey yıldızı dizisi son haftalarda almış olduğu 7 ve 8 oranındaki Total reyting sonuçları ile cumartesi günleri izlenme oranları ve reyting konusunda ilk sıralarda yer alıyor. TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizi ile oldukça iyi bir rekabete giren Kuzey yıldızı dizisinin reyting sonuçları yüzleri güldürse de dizinin ikinci sezondan sonra 3. Sezonda da devam etmesi için bu reytingler yeterli görülüyor. Kuzey yıldızı dizisinin reyting oranları dizinin ömrünü kesinlikle belirleyen en önemli unsur. İşte son hafta Kuzey yıldızı reytingleri:Kuzey Yıldızı dizisi 3. Sezon devam edecek mi

Kuzey yıldızı dizisi kaçıncı bölümde bitecek final olacak?

Kuzey yıldızı dizisinin ikinci sezonun sonunda 60. bölümü ulaşması bekleniyor. Diziler genellikle 1 yılda 30 ila 35 bölüm arasında çekiliyor ve yayınlanıyor. Kuzey yıldızı dizisi de ilk sezon koronavirüs nedeniyle çok fazla bölüm yayınlaya masada ikinci sezona erken başladı ve dizi 2. Sezonun sonunda Mayıs 2021 tarihinde yaklaşık 60 bölümü geride bırakmış olacak. Bizim tahminimize göre Kuzey yıldızı dizisi 3. Sezonda daha yüksek bir performans göstererek 40 bölüm civarında yeni bölüm çekecek ve 100. bölüme ulaşarak final yapacak.

Kuzey yıldızı dizisi 100. Bölümde final yapacak

Kuzey yıldızı dizisinin 100. bölümü ulaşması oldukça güzel bir rakam olarak hem izleyenlerini hem de süreç film bile Show TV’yi memnun edecek görünüyor. Elbette zaman ne gösterir 100. Bölüme kadar Kuzey yıldızı dizisi ulaşabilir mi yoksa reytingleri çok hızlı düşer yarı yolda kalır mı, korana virüsün etkileri yeniden ortaya çıkar dizi çekimleri yarıda mı kalır bu gibi olağanüstü durumları bilmemekle birlikte 3. Sezon sonunda dizinin 100. Bölüme ulaşmasını temenni ediyoruz.

Kuzey Yıldızı 2. sezon bitecek mi devam edecek miSizler de Kuzey yıldızı dizisi 3. Sezon olacak mı 2021-2022 yıllarında devam edecek mi sorularına aşağıdaki yorum kısmından cevap yazabilir görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazacağınız yorumlar için şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR
 1. MÜCAHİT AYRAN dedi ki:

  LÜTFEN BİTMESİN

  1. Anonim dedi ki:

   İnşallah bitmez çok güzel eğlenceli komik

   1. Rabia dedi ki:

    İşalah devam eder
    Ben çok seviyorum bu diziyi

  2. Fatoş dedi ki:

   Bitmesin tabiki

   1. Anonim dedi ki:

    Hiç bitmesin istiyorum en sevdiğim dizi bu dizi inşallah devam eder

  3. Film çok güzel tek izlediğim dizi dedi ki:

   Film çok güzel sakın bitirmeyin
   Tek izlediğim film

 2. Alya dedi ki:

  Gülerek izliyoruz dedem babanem ben annem ve 4 kardeşim babamıda unutmayalım “ALLAH ARKA SOKAKLAR ÖMRÜ VERSİN İNŞALLAH” AMİNNNN bu arada ASLIHAN GÜNER ÇOK BÜYÜK HAYRANINIM SENİ SEVİYORUZ YILDIZ

  1. Hayal dedi ki:

   Bence 200 bölüm olmalı

 3. Sonay61 dedi ki:

  Aslıhan Güner hastasıyım aşırı çok seviyorum hem çokta güzel bir kadın kendidr kalbide esinıde cok severim dizilerini yildizla üstelik burçlarımızda aynı dizi çok sevimli hareketli sürükleyici komik her bölüm gülecek bir olay var kadro harika kizlar ayri bir guzel cok iyi oynuyorlar toygan avanoglu bitirim zaten o olmasa olmazlardan zaten kuzey ismail demirciyi en iyi bu diziyle tanidim ve cok sevdim cokta karizmatik harika oynuyor ve yildizlada super ikili oldular cok uygunlar boyle bir dizi zor gelir komedi dizisi olarak naidesi osmanı nigolası kizlar hepsi harika bir tanesi eksik olsa dizi sarmaz yaza kadar drvam etsin istiyorum sonrasi Allah kerim ….

 4. Fatma dedi ki:

  Hayatımda bu kadar leş bi komedi dizisi görmddim

 5. Cansu dedi ki:

  Bitmesin çok seviyoruz severek izliyoruz

 6. Ali dedi ki:

  İnşallah bitmez arka sokaklar gibi evam eder

 7. Ali dedi ki:

  İnşallah final yapmaz

 8. Elif Büyükbayraktar dedi ki:

  Noluuuuuur kuzey yıldızı bitmesin lütfeeeen