Maraşlı Dizisi Ne Zaman Bitecek, Erken Final mi Yapacak?

Bu konumuz Maraşlı Dizisi Ne Zaman Bitecek, Maraşlı Dizisi Erken Final mi Yapacak?, Maraşlı Dizisinin final tarihi belli oldu mu ve Maraşlı final mi yapacak sezon finali mi, Maraşlı Dizisi yeni 2. sezon devam edecek mi sorularına cevap olacak.Maraşlı Dizisi ne zaman bitecek Erken Final mi Yapacak

Maraşlı Dizisi Ne Zaman Bitecek?

ATV ekranlarında 11 Ocak 2021 pazartesi günü başlayan Maraşlı dizisi hem konusuyla hem de oyuncuları ile ilgi odağı oldu. İlk bölümüyle 6 oranına yakın Total reyting alan Maraşlı dizisi ne zaman bitecek, final mi yapacak erken final yapar mı ya da kaç sezon sürer gibi sorular oldukça merak ediliyor. Öncelikle Maraşlı dizisinin başrollerinde oynayan Alina Boz ve Burak Deniz gibi isimler rollerini oldukça güzel ve başarıyla yürütüyor. Dizinin ilk bölümlerde almış olduğu reytingler uzun ömürlü bir dizi olacağını gösteriyor. Pazartesi gibi zorlu bir günde başlayan Maraşlı dizisi Celal ve Mahur’un yaşayacakları güzel aşk öyküsü ile izleyiciden olumlu yanıtlar almaya devam ediyor.

Maraşlı Dizisi Erken Final mi Yapacak?

Elbette tüm dizilerin en büyük kaygısı reyting sonuçları oluyor. Son dönemde kanallar dizinin içeriğine ekibine senaryosuna veya nasıl yapıldığını nasıl bir emek harcandığını gözetmeksizin almış olduğu reytinge bakarak karar vermeye çalışıyor.son dönemde birçok dizi kısa sürede erken final yaparak ekrana veda etmek zorunda kaldı. Peki Maraşlı dizisi erken final yapar mı reytingleri nasıl gidiyor bu sorulara hemen detaylı yanıt verelim. Bize göre Maraşlı dizisi kolay kolay erken final yapmaz hatta sezon sonuna kadar sürdüğü gibi ikinci sezonda da yoluna devam eder. Hem senaryosuyla hem de oyunculuk kalitesi ile sıradışı bir dizi olarak görüyoruz.

Maraşlı Dizisinin final tarihi belli oldu mu?

Genellikle diziler kötü reytingler aldığında dizinin ömrü kısa sürede biçilir. Maraşlı dizisi almış olduğu reyting oranlarıyla göz doldurdu ve daha ilk bölümlerde 6 civarında Total reyting alması hem de pazartesi gibi zorlu bir günde oldukça başarılı sayılır. Bu nedenle Maraşlı dizisinin final tarihi ne zaman kesin belli oldu mu gibi merak edilen sorulara şimdilik Maraşlı dizisinin finali belli değil muhtemelen ikinci sezonda da yoluna devam edecek diye tahmininizi belirtelim.

Maraşlı final mi yapacak sezon finali mi?

Daha ilk bölümleri yayınlanan Maraşlı dizisinin final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak 2. Sezon da devam mı edecek sorusuna muhtemelen nisan mayıs 2021 tarihlerinde daha kesin bir yanıt verilebilir. Daha dizinin ilk bölümleri yayınlandığı için Maraşlı dizisi ile ilgili kesin bir yargıya varıp final mi ya da sezon finali mi yapacak demek bir hayli zor. Ancak tahmini olarak görüşümüzü dile getirmek gerekirse reytingleri başarılı giden Maraşlı dizisinin sezon sonunda tatile girip Eylül 2021 de yeni sezonuyla izleyici karşısına geçeceğini söyleyebiliriz.

Maraşlı Dizisi yeni 2. sezon devam edecek mi?

Maraşlı dizisi 2. sezon devam eder mi yoksa 1. sezonun sonunda Mayıs 2021 gibi biter mi sorusu şimdilik yanıt bekleyedursun Maraşlı dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğini yazalım. Maraşlı dizisinin reytingleri ve izlenme oranları beklentilerin üzerinde devam ederken muhtemelen dizi sezon finali yaparak ekrana ara verecek. Maraşlı dizisi atv ekranlarında ikinci sezonuna kaldığı yerden Eylül 2021 tarihinde devam edecek böylelikle dizi 2. Sezon yoluna devam eden dizilerden biri olacak.

Sizler de Maraşlı dizisi bitecek mi erken final mi yapacak 2. Sezon devam edecek mi gibi merak edilen sorulara yanıtlarınız varsa lütfen aşağıya yazınız. Sizce Maraşlı dizisi ikinci sezon da yoluna devam eder mi yoksa erken final yapıp ekrana veda mı eder bu konulardaki yorumlarınızı bekliyoruz hoşça kalın.

YORUMLAR
 1. çiçekhazal dedi ki:

  final yapmasın geliştırılebiliir, basaka konularara olaylara açık bır dızı

 2. say dedi ki:

  diizde değişik bir ask seyeredeceğimiz belli heyecan uyandırıyor

 3. Murat yıldırımtaş dedi ki:

  Diziye ilerleyen zamanlarda Maraşlının eski eşi de dahil olur ve olaylar belli bu düzende sükse edilirse biraz daha fazla sürebilir dizi

 4. Mel dedi ki:

  Başrol değişmeli pkk ya resmen destek vermiştir

 5. Haney dedi ki:

  Burak Deniz şahanesin duruşunu bozma

 6. Mehmet Cemal Kökener dedi ki:

  Maraşlı dizisi devam etmeli bu dizi için atv izliyorum

 7. Hulya dedi ki:

  Devam etsin konu değişmesin oyuncuda değişnesin

 8. Anonim dedi ki:

  Bence final yapar çünkü sevilen bir dizi değil ben hiç beğenmedim hep dizilerden alıntı oyuncuları bile sevimli değil

 9. ibrahim BOSTANCI dedi ki:

  Tek kelimeyle sürükleyici mükemmel bir sizi asla erken final yapmamalı

 10. sayfa dedi ki:

  maraslı final yapmasın