Masum ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Bu haberimizde Masum ve Güzel dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. Avşar Film imzalı Masum ve Güzel dizisinde yetimhanede büyüyen iki genç kızın etkileyici hikâyesini anlatacaktır. Yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu Masum ve Güzel dizisinin senaryosunu Burcu Över kaleme alacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Masum ve Güzel dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu haberimizde Masum ve Güzel dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Masum Ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Bahar Şahin
Doğan Bayraktar
Gülenay Kalkan
Sude Zülal Güler

Bahar Şahin

Masum ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Bahar ŞahinMasum Ve Güzel dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Bahar Şahin, 4 Mayıs 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 18 yaşındayken profesyonel oyunculuğa adım atan Bahar Şahin, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Müge karakterini canlandırdığı O Hayat Benim dizisi ile geçmiştir. Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2, İyi Oyun, Oha Diyorum, Kayıt Dışı, Servet gibi başarılı projelerde yer alan Bahar Şahin özellikle 2017 yılında Işıl karakterine hayat verdiği Lise Devriyesi dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplamıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı 2019 – 2020 yılları arasında oyuncu kadrosunda yer aldığı Zalim İstanbul dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz dizide hayat verdiği Ceren karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Doğan Bayraktar

masum ve güzel doğan bayraktar kim  8 Ağustos 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Doğan Bayraktar, Nişantaşı Üniversitesi’nde Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Bölümününden mezun olmuştur. Üniversitede okuduğu yıllarda Erkan Özerman’ın düzenlediği 2015 yılında Best Model of Turkey adlı modellik yarışmasına katılan Doğan Bayraktar Second Runner seçilmiştir. 2017 yılında Savaşcı dizisine katılarak sektöre adım atan Doğan Bayraktar dizide ki performansıyla büyük beğeni toplamış ve dizi bittikten hemen sonra Hercai dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hercai dizisinde Aslan Aslanbey karakterini canlandıran Doğan Bayraktar kamera karşısına en son 2021 yılında Börü 2039 dizisiyle geçmiştir.

Gülenay Kalkan

gülenay kalkan dizisi Oyuncumuz Gülenay Kalkan, 26 Nisan 1959 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu, Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı olarak göreve başlamıştır. Birçok tiyaro oyununda yer almıştır. Oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Birçok dizi,film ve reklamlarda seslendirme yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1991 yılında Suyun Öte Yanı filmi ile geçmiştir. Başarılı oyuncu aynı zamanda Ankara Sanat Tiyatrosu En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü de almıştır. Bugünün Saraylısı, Yasak Elma, Kocan Kadar Konuş, Anne, Mazi Kalbimde Yaradır gibi birçok başarılı projede yer almıştır. Oyuncumuz bu sezon Masum Ve Güzel dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Sude Zülal Güler

Sude Zülal Güler Masum ve Güzel Dizisi Oyuncu KadrosundaMasum Ve Güzel dizisiyle anlaşma sağlayan Sude Zülal Güler henüz 20 yaşındadır ve 25 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sektöre 14 yaşında adım atan Sude Zülal Güler, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Mayıs Kraliçesi isimli diziyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Pınar karakteriyle büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer alan Sude Zülal Güler daha önce, Keşif, İsimsizler, Öğrenci Evi, Şeref Sözü gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Genç oyuncumuz Sude Zülal Güler, kariyerinde ki asıl çıkışı kamera karşısına en son geçtiği dizi olan Kazara Aşk dizisinde hayat verdiği Şimal karakteri sayesinde yakalamıştır.

Bu haberimizde Masum ve Güzel dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.