Masumiyet Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler Hangi Marka

Çok kısa bir süre sonra FOX TV‘de yayın hayatına başlayacak olan Masumiyet dizisinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay yer alırken dizi konusu ve oyuncuları ile oldukça dikkat çekmeye deva etmektedir. Dizi oyuncularının ve konusunun yanı sıra kullanılan kıyafetler ile de göz doldurmaya devam ediyor. Masumiyet dizisinde kullanılan kıyafet ve elbiseleri merak eden okurlarımız adına Masumiyet dizisinde kullanılan kıyafet ve elbiseleri sizlerle detaylı bir şekilde paylaşacağız.Masumiyet Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler

Masumiyet Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler

Başrol oyuncuları arasında Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır’ı barındıran Masumiyet dizisinde kullanılmış olan kıyafetler oldukça merak edildi. Dizide birbirinden güzel kıyafet ve elbiselerin kullanılmış olması izleyicilerin dikkatini çekti. Masumiyet dizisinde kullanılmış olan kıyafetleri merak edip araştıran izleyicilerimiz adına konumuzun devamında oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız.

Masumiyet dizisi Ela'nın polar ceketi kazağıMasumiyet dizisinde son bölüm Ela’nın polar ceketi kazağı hangi marka? Ela’nın polar ceketi oxxo fiyatı: 299, kazağı twist fiyatı: 559 TL

Masumiyet dizisi İrem’in küpeleri hangi markaMasumiyet dizisinde İrem’in taktığı küpeleri nereden hangi marka: byselinecer

Masumiyet Dizisi Hale, İrem ve Ela’nın Kıyafetleri

Masumiyet Dizisi Hale, İrem ve Ela'nın KıyafetleriDizide Hale karakterine Hülya Avşar İrem karakterine Deniz işin Ela karakterini ise İlayda Alişan hayat vermektedir. Bu üç karakterde kıyafetleri ve elbiseleri ile oldukça dikkat çekiyor. Bizde sizler için dizi başladığı zaman Hale, İrem ve Ela karakterlerinin dizideki kullanmış oldukları elbise, etek, gömlek, pantolon, ceket, mont, kaban, tişört, sweetshirt gibi kıyafetleri marka model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız.

Masumiyet Dizisi Aylin, Banu ve Bahar’ın Kıyafetleri

Masumiyet dizisinde Aylin, Banu ve Bahar karakterleri de kıyafetleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Güzellikleri ve kusursuz fizikleri ile giydikleri kıyafetlerin tümünü kendilerine yakıştıran Aylin, Banu ve Bahar karakterinin kıyafetlerini de marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Masumiyet dizisi Aylin, Banu ve Bahar karakterinin kıyafetleri için bizleri takipte kalabilirsiniz.

Masumiyet Dizisi İlker’in Kıyafetleri

Masumiyet Dizisi İlker'in KıyafetleriMasumiyet dizisinde İlker karakterinin de kullanmış olduğu kıyafetler özellikle erkek izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. İlker karakterinin dizide kullanmış olduğu tişört, gömlek, pantolon, ceket, yelek, mont, kaban ve aksesuarların yanı sıra İlker karakterinin kullanmış olduğu aracıda marka, model ve fiyat bilgisini sizlere güncel olarak sunmaya çalışacağız.

Masumiyet dizisinde yer alan karakterlerin kullanmış olduğu kıyafetleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de dizide kullanılan kıyafetlerden merak ettiğiniz parçalar olursa bölü ve sahne birisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz. Merak ettiğiniz kıyafet ve elbiselere marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.