Masumlar Apartmanı dizisi kaçıncı bölümde bitecek final olacak?

Masumlar Apartmanı dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek? Masumlar Apartmanı 2. sezon olacak mı ya da Masumlar Apartmanı final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. TRT ekranlarında salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi oldukça yüksek reyting oranları ile hem haftalık hem de günlük olarak reytinglere damgasını vurmaya devam ediyor. Bizde Masumlar Apartmanı kaçıncı bölümde bitecek final olacak? Sorusuna yanıt vereceğiz.

Masumlar Apartmanı Kaç Bölüm Sürecek?

Masumlar Apartmanı dizisi salı akşamları oldukça yüksek reyting oranları alırken dizinin kaç bölüm süreceği ve kaçıncı bölümde biteceği gibi merak edilen soruları da burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından esinlendi ve TRT ile yapımcı arasında 25 bölümlük bir sezon sürecek bir sözleşme imzalandı. Bu sözleşmeye göre Masumlar Apartmanı dizisi en az 1 sezon boyunca devam edecek ve 2021 yılının mayıs ayına kadar garanti olarak çekilecek. Asıl merak edilen soru ise Masumlar Apartmanı dizisinin kaçıncı bölümde biteceği?Masumlar Apartmanı dizisi kaçıncı bölümde bitecek final olacak

Masumlar Apartmanı Kaçıncı Bölümde Bitecek?

2020/2021 sezonu boyunca devam etmesi kesin olan Masumlar Apartmanı dizisinin Mayıs 2021 de final mi yapacak yoksa 2. Sezonda devam edecek mi çok merak ediliyor. Masumlar Apartmanı dizisinin almış olduğu son reyting oranlarına bakarak dizinin 25 bölüm sürecek olan 1 sezonundan sonra reyting sıralamasına ve sonuçlarına bakılarak karar verileceğini hemen belirtelim. Ancak şimdiye kadar Masumlar Apartmanı dizisi çok yüksek reyting oranlarında seyrettiği için muhtemelen ikinci sezonu da yayınlanacak. Böylelikle dizi 25 bölümlük bir sezonun ardından 30 bölüm civarında da 2. Sezon sürecek. 2 sezonun ardından Masumlar Apartmanı dizisinin yaklaşık 55 bölüme ulaşması bekleniyor.

Masumlar Apartmanı Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi almış olduğu yüksek reyting oranları ile hem gün hem de haftalık bazda çok iyi reytingler aldığı için bir sezonun sonuna kadar bu başarısını devam ettirirse kesinlikle ikinci sezonda da yoluna devam edecek. Son haftalarda 10-11 oranında Total reyting alan Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyen herkesi memnun etti. Masumlar Apartmanı dizisi ikinci sezonda da bizim tahminimize göre kesin olarak devam edecektir.

Masumlar Apartmanı Kaç Sezon Sürecek?

Masumlar Apartmanı dizisinin kaç sezon süreceği ne kadar devam edeceği şimdilik kesin olarak bilinmiyor desek yeridir. Oldukça güzel bir hikayesi olan ve gerçek yaşamdan kesitler barındıran ve gerçek yaşam öyküsüne dayanan Masumlar Apartmanı izleyen herkesi etkiledi. Gerçek hayattan alıntı yapılan diziler genellikle uzun ömürlü oluyor ve insanlar kendilerinden bir şeyler buluyor. Bizim tahminimize göre Masumlar Apartmanı dizisi en az 2 sezon devam edecek ancak 3. Sezonda da devam etme ihtimali var. TRT dizilerine genellikle sahip çıkan reyting oranları düşse bile uzun süre devam ettiren bir kanal. Örneğin Kalk Gidelim dizisi 4. sezonda bile düşük reyting oranlarına rağmen devam ediyordu.

Masumlar Apartmanı Dizisi Ne Zaman Final Olacak?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere Masumlar Apartmanı dizisi geniş kadrosu ve izleyiciyi etkileyen senaryosu ile çok ciddi bir izlenme oranına ulaştı. Masumlar Apartmanı dizisinin kesin olarak ne zaman biteceği ve final yapacağı konusunda şimdiden net bir tarih vermek ya da bölüm sayısı vermek gerçekten çok zor. Ancak bildiğimiz ve edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak Masumlar Apartmanı dizisinin en az 2 sezon süreceğini 3. Sezonda da yayınlanma ihtimalinin olduğunu şimdiden yazabiliriz.

Masumlar Apartmanı Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak?

TRT ekranlarının salı akşamları yayınlanan sevilen dizisi Masumlar Apartmanı en az 55 bölüm sürecek diyebiliriz. Masumlar Apartmanı dizisinin final tarihi hakkında daha sonra herhangi bir açıklama yapılacak olursa sayfamıza ekleyerek güncelleyeceğiz. Sizlerde Masumlar Apartmanı kaçıncı bölümde bitecek final olacak? Sorusuna verilecek cevabınız varsa lütfen aşağıya yorum ve görüşünüzü yazarak diğer okuyucularımızla da fikrinizi paylaşabilirsiniz. Yorumunuz için şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.