Nilperi Şahinkaya Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak? 2021-2022

Nilperi Şahinkaya Yeni Sezon Hangi Dizide 2021-2022

Bu konumuzda sizlere güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya’nın 2021-2022 projesinden ve bu projede kimlerle birlikte rol alacağından bahsedeceğiz.

Nilperi Şahinkaya

32 yaşında ki güzel oyuncu,23 Şubat 1988 yılında Dakar, Senegal da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinden mezun olan oyuncu, üniveriste eğitimi devam ederken Deniz Yıldızı dizininin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 2009-2010 sezonlarında dizide hayat verdiği Hande karakteri ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncu Deniz Yıldızı dizisinden ayrıldığı yıl Kanal D’nin bir döneme damga vuran Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisine katılmıştır. Dizide hayat verdiği Mesude karakteri ile adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu kariyerinde ki asıl çıkışı Kiraz Mevsimi dizisi ile yaşamıştır. Tiyatroyla da yakından ilgilenen oyuncumuz birçok kategoride de ödüller almıştır.

Nilperi Şahinkaya’nın Rol Aldığı Diziler

Yeni Hayat (Nevin,2020)
Aynen Aynen (Nil,2019)
Bu Şehir Arkandan Gelecek (Aslı,2017)
Kuzgun (Güneş,2019)
Kayıp (Defne,2013-2014)
Kiraz Mevsimi (Şeyma,2014-2015)
Yaşamayanlar (Melisa, 2018), Nolur Ayrılalım (Temmuz Akıncı,2016)
Öyle Bir Geçer Zaman ki (Mesude,2010-2013)
Deniz Yıldızı (Hande,2009-2010)

Nilperi Şahinkaya Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Güzel oyuncumuz en son 2020 yılında Yeni Hayat dizisi ile izleyici karşısına geçmişti. Ancak dizinin aldığı reytingler diziyi devam ettirmeye yetmedi ve dizi 9. bölümde ekranlara veda etti. Eğer dizi devam ediyor olsaydı güzel oyuncumuz yeni sezona Yeni Hayat dizisi ile girecekti. Fakat öyle olmadı. Ancak güzel oyuncumuz yeni sezonda da yine bizlerin karşısında olacaktır, Blutv de yayınlanan Aynen Aynen dizisi yeni sezonda da yayınlanacaktır. Güzel oyuncu 5. sezonu yayınlacak olan Aynen Aynen dizisi ile yeni sezonda bizlerin karşısında olacaktır.

Nilperi Şahinkaya 2021-2022 Projesi Belli Oldu Mu?

Güzel oyuncumuzun geçen sezon kadrosunda yer aldığı Yeni Hayat dizisi erken final yapmasaydı eğer oyuncumuz 2021-2022 sezonlarında hem Yeni Hayat dizisi ile hemde Aynen Aynen dizisi ile karşımızda olacaktı. Ancak öyle olmadı, Yeni Hayat dizisi 9.bölümde ekranlara veda edince oyuncu yeni sezonda Aynen Aynen dizisiyle karşımıza çıkacaktır. Güzel oyuncumuzun 2021-2022 projesi 5.sezona giren Aynen Aynen dizisidir.

Nilperi Şahinkaya Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak?

Yeni sezonda 5. sezonu Blutv de yayınlanan Aynen Aynen dizisinde Nilperi Şahinkaya oldukça başarılı isimlerle birlikte rol alacaktır. İşte Aynen Aynen dizisinde Nilperi Şahinkaya’ya eşlik edecek oyuncular; Lale Başar, Ceren Çağatay, Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Bursin’dir.Nilperi Şahinkaya Yeni Sezon Hangi Dizide 2021-2022

Nilperi Şahinkaya Yeni Dizisinde Kiminle Başrol Oynayacak?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hayat verdiği Mesude karakteri ile herkesin tanığı isim haline gelen güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya’ya yeni sezonda, Aynen Aynen dizisinde başrol olarak, Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Kerem Bursin eşlik edecektir.

Nilperi Şahinkaya Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Ancak 1.5 yıldır Emre Yusufi ile birliktedir. Nilperi Şahinkaya geçtiğimiz günlerde sevgilisinin ailesi ile tanıştığını söylemiştir.

Nilperi Şahinkaya Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan güzel oyuncu resmi instagram hesabından özel hayatı hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Resmi instagram hesabında 967 gönderisi olan güzel oyuncumuzun 1 milyon takipçisi vardır. Nilperi Şahinkaya’nın resmi instagram hesabı: @nilperi

Nilperi Şahinkaya Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekmeyi başaran oyuncumuz, herkesin ilgiyle takip ettiği isimler arasındadır. Tarzıyla da konuşulan güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya’nın giydiği kıyafetler,elbiseler kullandığı takı ve aksesuarlarda sevenleri tarafından merak edilip araştırılıyor. Bizde sizler için güzel oyuncumuzun Aynen Aynen dizisinde giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan Nilperi Şahinkaya’nın 2021-2022 projesinden ve bu projede kimlerle birlikte rol alacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.