Sadakatsiz Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri (Asya, Derin, Volkan) Elbiseleri

Sadakatsiz Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri Elbiseleri

Bu konuda Sadakatsiz Asya kıyafetlerini, Sadakatsiz Derin kıyafet ve elbiselerini, Sadakatsiz dizisi Volkan’ın giydiği elbise ve kıyafetleri detaylıca marka model ve fiyat bilgileri ile sizlere sunacağız. Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisinin oyuncuları birbirinden farklı elbise ve kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Bizde bu konumuzda Sadakatsiz dizisinde ön plana çıkan Asya, Derin, Volkan gibi oyuncuların kıyafetlerini elbiselerini, takı aksesuar ve giydi tüm kıyafetlerin marka model ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sadakatsiz dizisi oyuncularının kıyafetleri

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veren başarılı oyuncu Cansu Dere’ye her bölümde giydiği kıyafetler ile ilgi odağı oluyor. Asya karakterine eşlik eden Volkan rolündeki Caner Cindoruk da giymiş olduğu kıyafetleri takım elbisesi kabanı montu gömleği ile merak edilen diğer önemli bir isim. Sadakatsiz dizisinde Volkan’ın evlendiği Derin karakterini oynayan Melis Sezen de giydiği elbiseleri kendisine oldukça yakıştırıyor de kıyafet marka ve modelleri merak ediliyor. Ayrıca Sadakatsiz dizisinde Asya’nın komşusu olan Bahar’ın giydiği elbise ve kıyafetler ile de merak ediliyor. Sadakatsiz dizisine dahil olan ve Turgay karakterini oynayan Kenan Ece dizide dikkat çeken özellikle giydiği takım ve gömlek markaları ile dikkat çeken bir isim oldu.

Sadakatsiz dizisi Asya kıyafetleri – Cansu Dere

13 Ocak Sadakatsiz dizisinde Asya'nın giydiği Cansu Dere bluzu 13 Ocak Sadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği Cansu Dere bluzun markası Museforall

13 Ocak Sadakatsiz dizisinde Asya'nın açıkkahve bluz ve pantolonu13 Ocak Sadakatsiz dizisinde Asya’nın açıkkahve bluz ve pantolonun markası: Museforall

Sadakatsiz dizisinin başrolünde oynayan ve Asya karakterine hayat veren Cansu Dere’nin giymiş olduğu elbise ve kıyafetler gerçekten çok merak ediliyor. Güzel oyuncu uzun boyu ve güzel fiziği ile giydiği her şeyi kendisine yakıştırırken izleyiciler Sadakatsiz dizisindeki Asya’nın giydiği elbise ve kıyafetler diye onun her giydiğini merak edip bizlere soruyor. Biz de bulabildiğimiz kıyafetleri ve elbiseleri her bölüm sonrasında sayfamıza ekleyerek güncellemeye devam edeceğiz.

Sadakatsiz dizisinde Asya Cansu Dere'nin giydiği beyaz kazakSadakatsiz dizisinin 23 Aralık 2020 yeni bölümünde Asya’nın giydiği beyaz kazak, kahve pantolon merak edildi. Cansu Dere’nin giydiği kazak hm pantolon’u marksandspencer marka. Kazak: 119₺ Pantolon: 70₺

Sadakatsiz dizisinde Asya'nın giydiği krem renkli HırkaSadakatsiz dizisinde 12. bölümde Asya’nın giydiği krem renkli Hırka Joinus marka.

Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere'nin kimonosuSadakatsiz dizisinde Asya rolündeki Cansu Dere’nin giydiği kimonosu Sevinc Ürkmez marka.

Sadakatsiz dizisinde Asya'nın giydiği pantolon ve bluzSadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği pantolon ve bluz markası Museforall. Bluz:1750₺ Pantolon:2200₺

Sadakatsiz dizisinde Asya’ nın giydiği gömlek ve şal markasıSadakatsiz dizisinde Asya’ nın giydiği gömlek ve şal markası

Sadakatsiz dizisi Derin kıyafetleri – Melis Sezen

Sadakatsiz dizisinde güzel oyuncu Melis Sezen Derin karakterine hayat veriyor. Sadakatsiz dizisinde derin giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ile her bölüm merak edilen oyuncuların başında geliyor. Asya’dan boşanmış olan Volkan ile evliliği gündem olan ve sürekli sarsıntılarla kıskançlık krizlerine giren Derin her bölümde giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri kendisine yakıştırmaya, takıları aksesuar ve çantası ile gündem olmaya devam ediyor.

Sadakatsiz dizisinde Derin’ in giydiği bluz markası Fitilli TrikoSadakatsiz dizisinde Derin’in giydiği bluz markası The Latest Thing, Stella Kalp Yaka Fitilli Triko 455 lira.

Sadakatsiz dizisinde Derin'in son bölüm giydiği ceketiSadakatsiz dizisinde Derin’in son bölüm giydiği ceketin markası Jaquette.

Sadakatsiz dizisi Volkan kıyafetleri – Caner Cindoruk

Sadakatsiz dizisinde Volkan karakterine hayat veren ve yaşadığı hayat ile herkesin ilgi gösterdiği Caner Cindoruk dizide iyi bir baba olmaya çalışırken kocalığı hep tartışılan isimlerin başında geliyor. Caner Cindoruk’un hayat verdiği Volkan karakterinin Sadakatsiz dizisinde giymiş olduğu takım elbise ve bindiği araba, paltosu montu gömleği kravatı ayakkabısı gözlüğü kısacası her şeyi merak edilen isimlerin başında geliyor. Sizde aşağıdaki yorum kısmına Sadakatsiz dizisinde Volkan’ın giydiği taktığı ne varsa bizlere sorabilirsiniz.

Sadakatsiz dizisinde Volkan'ın giydiği siyah deri MontSadakatsiz dizisinde Volkan’ın giydiği siyah deri Mont markası Mango

Sadakatsiz dizisi Derya kıyafetleri – Özge Özder

Özge Özder Sadakatsiz dizisinde Derya karakterine hayat veriyor. Derya karakterinin sadakatsiz dizisinde giydiği elbise ve kıyafetleri sayfamızda sizlere yazıp yeni bölümler geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz. Sizde Özge Özder’in Sadakatsiz dizisinde Derya karakteri olarak giymiş olduğu tüm elbise ve kıyafetleri, takıları bluz etek pantolon gömlek gibi merak ettiğiniz her detayı bizlere sorabilirsiniz.

Sadakatsiz dizisi Bahar, Ali, Turgay Kıyafetleri

Sadakatsiz dizisinde Bahar, Ali, Turgay gibi oyuncuların kıyafetleri de merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinin oyuncuları hangi marka giyiniyor nereden hangi sponsorlar vasıtasıyla dizide yer alıyor bunları merak edenler aşağıya yazarak bizlerden öğrenebilir. Asya’nın ve Volkan’ın oğlu Ali’nin kıyafetleri de Asya’nın komşusu Bahar’ın veya Turgay’ın giymiş olduğu elbise ve kıyafetler de merak ediliyor ve bizlere gelen sorular doğrultusunda bu elbise ve kıyafetleri de konumuza eklemeye devam ediyoruz.

Sadakatsiz dizisinde Bahar’ın giydiği sabahlık ne markaSadakatsiz dizisinde Bahar’ın giydiği sabahlık markası elli2nightwear.

Sadakatsiz dizisi kıyafetlerini bize sorun

Sadakatsiz Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri ElbiseleriLütfen sizler de Sadakatsiz dizisinin oyuncu kıyafetlerini ve elbiselerini aşağıdaki yorum kısmına yazarak sorabilir, talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümleri sonrasında kıyafet ve elbiseleri sürekli güncellemeye devam edeceğiz. Hoşça kalın..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.