Şahmeran Dizisi Nerede Çekildi Hangi İl İlçe Mahalle

Oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicilerin oldukça dikkatini çeken Şahmeran dizisinin nerede çekildiği de merak edilmektedir. Netfilx’e özel olarak hazırlanan Şahmeran dizisinin nerede çekildiğinden, çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından detaylı bir şekilde sizlere bahsedip anlatacağız. Gelin hep beraber Şahmeran dizisinin çekim yerlerini ve çekim mekanlarını öğrenelim.

Şahmeran Dizisi Nerede Çekildi?

Şahmeran Dizisi Nerede ÇekildiKadın başrol oyunculuğunu Serenay Sarıkaya’nın erkek başrol oyunculuğunu ise Burak Deniz’in üstlenmiş olduğu Şahmeran dizisinin nerede çekildiği oldukça merak edilmektedir. 2022 yılının en gözde dizilerinden bir tanesi olması beklenen Şahmeran dizisinin çekimlerinde farklılığa gidilip pek çok dizide de olduğu gibi İstanbul tercih edilmedi. İstanbul yerine dizinin çekimlerinin Adana‘da yapılmasına karar verildi.

Şahmeran Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekildi?

Yaklaşık 2 ay sonra yani Eylül ayında çekimlerine başlanacak olan Şahmeran dizisinin hangi il ve ilçede çekildiği de izleyicilerin aklına takılmıştır. Şahmeran dizisinin çekim ili olarak Adana tercih edilirken, Adana’da yer alan pek çok ilçeden yararlanılacaktır. Şahmeran dizisinin Adana’da çekimlerinin yapılacağına karar verildi fakat dizi çekimlerinin hangi ilçelerde yapılacağı Eylül ayında çekimlere başlandığı zaman açıklanacaktır.Şahmeran Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekildi

Şahmeran Dizisi Çekim Mekanları

2022 yılının Ocak ayında dijital bir platform olan Netflix’te seyirci karşısına çıkacak Şahmeran dizisinin çekim mekanları göz kamaştırmaktadır. Şahmeran dizisinde konak, ev, işyeri, mahalle ve semt gibi kavramlara sık sık yer verilmiştir. Şahmeran dizisi Netflix’te olan yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim mekanlarını detaylı bir şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz. Şahmeran dizisinin çekim mekanları nerelerdir? sorusunun yanıtı için takipte kalmaya devam ediniz.Şahmeran Dizisi Çekim Mekanları

Şahmeran Dizisi Çekim Yerleri

Şahmeran dizisi çekim yerleri nerededir? Şahmaran dizisi çekim yerleri nerede bulunuyor? gibi sorularda izleyicilerin hakkında takılmıştır. Şahmeran dizisi 2022 yılının Ocak ayında yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim yerlerini detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Şahmeran dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından detaylı bir şekilde sizlere bahsettik. Sizlerin de Şahmeran dizisinin çekim yerleri ve mekanları hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı büyük bir heyecanla beklemekteyiz. Netflix izleyicilerine ve dizi severlere şimdiden iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.