Şahmeran Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

2022 yılının yeni dizilerinden bir tanesi olan Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosu dizi severler tarafından oldukça merak edilmiştir.Dizi severler ve okurlarımız adına bu konumuzda da Şahearan dizisinin oyuncu kadrosundan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. İşte Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri..

Şahmeran Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Güçlü konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından oldukça merak edilmiştir. Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alırken dizinin başrol oyunculuğunu ise Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz birlikte üstleneceklerdir. Şahmeran dizisinin oyuncularını konumuzun ilerleyen kısmında detaylı bir şekilde sizlere tanıtacağız.

-Serenay Sarıkaya
-Burak Deniz

Serenay Sarıkaya

Şahmeran Dizisi Serenay SarıkayaŞahmeran dizisinin başrol kadın oyunculuğunu üstlenecek olan Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1,75 boyunda olan güzel oyuncumuz 2010 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuştur. Miss Universe yarışmasında ise ülkemizi temsil etmiştir. 2006 yılından bu yana ise aktif olarak oyunculukla ilgilenen Serenay Sarıkaya, bu zamana kadar pek çok dizi ve sinema filminde boy göstermiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında yer almış olduğu Şaşkın filminde Itır karakteri ile yaşamış, ardından Hoşçakal, Behzat Ç, Ankara Yanıyor İkimizin Yerine gibi filmlerde yer almıştır. Peri Masalı, Limon Ağacı, Adanalı, Lale Devri, Yer Gök Aşk ve Medcezir dizileri ile de televizyon ekranlarında karşımıza çıkan Serenay Sarıkaya; Mavi, Elidor, Head Shoulders gibi pek çok markanın da reklam yüzü olmuştur. Başarısından dolayı pek çok kez farklı ödüllere layık görülmüştür.

Burak Deniz

Şahmeran Dizisi Burak DenizHenüz kesinlik kazanmamış olsa da Burak Deniz’in de Şahmeran dizisinin başrol erkek oyunculuğunu üstleneceğini düşünmekteyiz. Burak Deniz, 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde tamamlayan başarılı oyuncumuz Burak Deniz, 2011 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. En son karşımıza Maraşlı dizisindeki Celal karakteri ile çıkan Burak Deniz, daha önceleri Sultan, Kaçak, Medcezir, Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi, Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye gibi pek çok dizide yer almıştır.

Şahmeran Dizisi Konusu

Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme almış olduğu Şahmeran dizisinin konusu da oldukça merak edilmiştir. Şahmeran dizisinin konusu tam anlamıyla resmi olarak açıklanmamıştır. Şahmeran dizisinin konusu nedir? sorusunun yanıtını ilerleyen günlerde detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Şahmeran Dizisi Hangi Kanalda?

Şahmeran dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı da izleyiciler tarafından oldukça merak edilmektedir. Şahmeran dizisi özel ve dijital bir platform olan Netflix‘e özel olarak hazırlanacaktır ve televizyon ekranlarında ya da internet ortamında yayınlanmayacaktır. Şahmeran dizisi Netflix izleyicilerin özel olarak yeni sezonda seyirciler ile buluşacaktır.

Şahmeran Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Şahmeran dizisinin çekimlerine 2021 yılının Eylül ayında başlanması beklenmektedir. 2 ay sonra çekimlerine başlanacak olan Şahmeran dizisinin 2022 yılının Ocak ayında da yayınlanması beklenmektedir. Şahmeran dizisinin yayın günü net bir şekilde ifade edilmemiş olsa da büyük bir olasılık ile Ocak ayının ortasında sevenleri ile buluşacaktır.

Bu konumuzda da sizlere Şahmeran dizisinin oyuncularından konusundan ve yayın tarihinden bahsetmek istedik. Sizin de Şahmeran dizisi hakkında ki merak ettiğiniz konular olursa yorum kısmından kolaylıkla bize sorabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.