Sen Çal Kapımı 2. Sezon olacak mı yeni sezon devam eder mi?

Sen Çal Kapımı 2. Sezon olacak mı yeni sezon devam eder mi?

MF Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri de, dizinin önümüzde ki sezon devam edip etmeyeceğini ve dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağını merak edip araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için bu konulara açıklık getireceğiz ve Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinin 2. sezonunun olup olmayacağını ve dizinin bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağını açıklayacağız.

Sen Çal Kapımı 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı, 8 Temmuz 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede büyük ilgi gören dizi adından sıkça söz ettirmiştir. Ancak daha sonra dizinin aldığı reytinglerde düşüş yaşanmış ve her hafta zirvede olan dizi, reyting sıralamalarında alt sıralarda yerini almıştır. Bu durum karşısında yapımcılar gün değişikliğine gitmiştir ve dizinin yayınlandığı gün Çarşamba gününden Cumartesi’ye alınmıştır. Bu durum işe yaramıştır ve dizi tekrar aldığı reytinglerle yükselişe geçmiştir. Yani sevilen dizi şuan güzel bir başarı yakalamıştır ve dizinin 2. sezonu da olacaktır.

Sen Çal Kapımı 2021-2022 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Sen Çal Kapımı 2. Sezon olacak mıCumartesi gününün sevilen dizisi, sosyal medyada da büyük ses getirmiştir. Özellikle dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin’in arasında ki uyum sosyal medyada en çok konuşulan konu hâline gelmiştir. Hatta yapılan anketlerde en çok sevilen dizi çifti seçilmişlerdir. Şuan güzel bir başarı yakalayan ve izleyiciye kendini seviren dizi yeni sezonda Fox Tv de ekranlara gelmeye devam edecektir.

Sen Çal Kapımı Bitecek Mi?

Bir dönem reyting sıralamalarında alt sıralarda yer alan dizinin günü değiştikten sonra tekrar zirveye ortak olmuştur. Güçlü oyuncu kadrosuyla her Cumartesi Fox Tv bizlerin karşısına çıkan dizi şuan güzel bir başarıyla yoluna devam etmektedir. Her hafta merakla izlenen dizinin oldukça büyük bir izleyici kitlesi vardır ve bu kitle diziyi devam ettirmeye yetecektir. Daha ilk sezonu olmasından dolayı dizinin anlatacak hikayesi de vardır bundan dolayı dizinin bitmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Sen Çal Kapımı Final Mi Yapacak?

Sen Çal Kapımı yeni sezon devam eder miSenaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı dizinin yapımcılığını Mf Yapım üstlenmiştir. Romantik Komedi türündeki dizi Cumartesi gününün sevilen dizilerinden biri olmaya devam etmektedir. Sosyal medyada gündem olan dizi aldığı reytinglerle de zirveye ortaktır. Oyuncuların samimiyetinden dolayı çok sevilen dizinin hepimizin bildiği gibi daha ilk sezonudur, yani dizinin daha anlatacak hikayesi vardır. Dizi geniş kitlelere ulaştığından ve daha anlatacak hikayesi olduğundan dolayı final yapmayacaktır.

Sen Çal Kapımı Final Mi Sezon Finali Mi Yapacak?

İlk sezonu olmasına rağmen adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve reyting sıralamalarında üst sıralarda yer alan dizi Fox Tv’nin en çok izlenen dizilerinin başında gelmektedir. Başarılı oyuncu kadrosuyla her hafta soluksuz izlediğimiz dizi gayet güzel bir şekilde ilerlemektedir. Bir dönem reytinglerinde düşüş olsada dizi tekrar kendini toparlamış ve reytinglerini yükseltmeyi başarmıştır. Sevilen dizi yakaladığı bu kitleyi kaybetmezse bu sezon final yapmaz ve sezon finaline gidecek önümüzde ki sezon kaldığı yerden devam eder.

Bu konumuzda sizlere her Cumartesi Fox Tv de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisinin 2. sezonunun olup olmayacağını ve dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.