Seni Çok Bekledim Dizisi Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapacak?

Geçtiğimiz günlerde Star Tv’de yayın hayatına başlamış olan Seni Çok Bekledim dizisini severek izleyen pek çok kişi oldu. Baş rol oyuncuları arasında İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’i barındıran Seni Çok Bekledim dizisi hakkında final kararı alacağına dair iddialar ortaya atıldı. Bizde sizler adına Seni Çok Bekledim dizisinin neden izlenmediğini, final kararı alıp almayacağını paylaşacağız. Bakalım Seni Çok Bekledim Dizisi Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapacak?Seni Çok Bekledim Dizisi Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapacak

Seni Çok Bekledim Dizisi Neden İzlenmedi?

Senaryosunu Özcan Deniz’in kaleme almış olduğu Seni Çok Bekledim dizisi geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı. Diziyi seven kişiler oldu ancak dizi bir o kadar da sevilmedi. Dizinin sevilmemesinin sebebi de senaryosunun çok yapmacık gelmesi oldu. İnsanlar tarafından Seni Çok Bekledim dizinde gelişen olaylar fazla yapmacık bulundu ve bu sebeple dizi bir kesim insan tarafından beğenilmedi bu da dizinin izlenmemesine sebep oldu.

Seni Çok Bekledim Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Seni Çok Bekledim dizisi yayın hayatına henüz yeni başladı. Dizi bir kaç bölüm daha yayınlanacak ve ondan sonra final kararı alıp almayacağı belli olacak. Ancak bizler Seni Çok Bekledim dizisinin erken final kararı alacağını düşünmüyoruz. Çünkü baş rol oyuncuları olan İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in yer aldıkları dizilerin neredeyse tamamı çok uzun soluklu dizler olmuştur.Seni Çok Bekledim Dizisi Neden Final Yapacak?

Seni Çok Bekledim Dizisi Neden Final Yapacak?

Yapımını DNZ Film’in üstlenmiş olduğu dizi hakkında şu anda alınmış bir final kararı görünmemektedir. Dizi Star Tv’de 10 bölüm daha yayınlanacak ve bu 10bölümün ardından reyting sonuçlarına bakılarak dizinin final yapıp yapmayacağı belirlenecektir. Yani dizi erken final yaparsa bunun tek sebebi düşük reyting almış olmasıdır. Seni Çok Bekledim dizisi şu anlık reyting sonuçlarında başarı elde etmektedir.

Seni Çok Bekledim Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Seni Çok Bekledim dizisi için hem oyuncular hem de set arkasında çalışan insanlar oldukça emek verdi. Alışagelmiş dizilerden farklı bir konu ve farklı çekim yerlerine gidilmeye çalışıldı. Farklı seçimlerinin yapılmış olması da dizinin beğenilme oranını büyük ölçüde etkiledi. Dizi sevilerek izlenmeye devam ederse -ki öyle olacak gibi görünüyor- yeni sezonda da Star Tv’de sevenleri ile buluşacaktır.

Seni Çok Bekledim Dizisi Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapacak? sorusunun yanıtını sizlerle paylaşamaya çalıştık. Sizlerin de konu hakkında ve Seni Çok Bekledim dizisi hakkında görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

YORUMLAR
 1. Anonim dedi ki:

  Super bence final olmasn

 2. Anonim dedi ki:

  Salı günü veya haftasonu yayınlanırsa seni çok bekledim dizisini zevkle izleriz diger dizilerle yarışmak zorunda degil

 3. Anonim dedi ki:

  Neden sene çok beklerim final oluyor olmasın güzel dizi

 4. Anonim dedi ki:

  Final olmasın seni çok bekledim

 5. Esrj dedi ki:

  Final olmasın sürükleyici oldu 👍 çok başarılı son bölüm fena ağlattı bence bitmemeli

  1. Ece dedi ki:

   Çok güzel bir dizi final yapmasın.

 6. Ece dedi ki:

  Seni çok bekledim dizisi çok güzel ,severek izliyoruz final yapmasını.