Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar hangi il ilçe neresi?

Yapımını O3 medyanın üstlenmiş olduğu Son Yaz dizisi çok kısa bir süre sonra FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacak. Son Yaz dizisi son zamanlarda oyuncuları ve konusu ile gündeme gelmiş olsa da dizisinin nerede çekildiği de oldukça merak edildi. Bizde sizler adına Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar hangi il ilçe neresi? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz. İşte Son Yaz dizisi yeni sezon çekim yerleri..Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor_1

Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Etkileyici hikayesi ile diğer dizilere rakip olan Son Yaz dizisi çok yakında FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacak. Ekranların sevilen yüzlerinden olan Ali Atay ve Alperen Duymaz’ın başrolünde yer aldığı dizi çeşitli dramatik ve aksiyonlu olayları ana tema edinen dizisinin çekim yerleri de oldukça merak uyandırdı. Pek çok dizide de kullanılan illerden bir tanesi olan İstanbul’un yanı sıra İzmir ilinde de çekimlere devam edilmektedir. Son Yaz dizisi Yeni sezon çekim yerlerinden görünümler:Son Yaz dizisi Yeni sezon çekim yerleri Son Yaz dizisi Yeni sezonda İzmir kordonda çekiliyor (bazı sahneleri)Son Yaz dizisi Yeni sezon İzmir kordonda çekiliyor

Son Yaz Dizisi Çekim Mekanlar Neresi?

Yönetmenliğini Burak Arlıer’in üstlendiği dizi çekim yerleri olarak sahil, deniz kenarı, yerleşimin olduğu yerler ve kapalı ceza evi gibi yerlerden sıkça yararlanıldı. Dizide kullanılan bu mekanların nerede olduklarından size bahsetmek istedik ve çekimlerde kullanılan mekanların yerlerin de sizlerle il ve ilçe detayı ile birlikte paylaştık.

Son Yaz Dizisi Çekim Mekanlar Neresi_1Dizide bahsi geçen Akgün’ün kaldığı ve hapisten çıkış sahnesini izlediğimiz yer ise İstanbul Maltepe 1-2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleştirilmiştir.

son yaz dizisi yağmur'un denize atladığı kayalıklar neredeSon Yaz dizisinde Yağmur karakterine hayat veren Hafsanur Sancaktutan’ın arkadaşları ile toplandığı ve kayalıklardan denize atladığı yer ise İzmir-Çeşme’de bulunmaktadır.

Son Yaz Dizisi  hangi il ilçede çekiliyor?

Son Yaz Dizisi  hangi il ilçede çekiliyorSon Yaz dizisinde çekim yapılacak ilçeler seçilirken diziye uygun ambiyansın ve ortamın seçilmesine dikkat edilirken, çekim yeri olarak İstanbul ve İzmir illerinden yararlanıldı. İzmir’de gerçekleşen çekimler genellikle Çeşme, Urla ve Seferihisar’da gerçekleştirildi. İstanbul’da ilçe olarak ise Maltepe sıkça kullanılan ilçeler arasında yer almaktadır. Dizi çekimlerinde ağırlıklı olarak İzmir ve İstanbul illeri kullanılmaya başlandı. İlk set ise İzmir’de Urla’ya kuruldu.

Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar hangi il ilçe neresi? gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Siz de dizide yer alan sahnelerin nerede çekildiği merak ederseniz yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Son Yaz dizisi çekim yerlerini aktif olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR
  1. Selin dedi ki:

    Son yazın çekildiği ev neresidir

  2. Meryem dedi ki:

    İkinci sezondaki restaurant on yeri nerde?