Son Yaz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Son Yaz dizisi oyuncu kıyafetleri elbiseleri

Geçtiğimiz günlerde 1. fragmanı ile ekranlarda yerini alan Son Yaz dizisinin baş rollerini Alperen Duymaz ve Ali Atay paylaşmaktadır. Konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Son Yaz dizisinde oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafetler oldukça merak edildi. Bizde sizler adına Son Yaz dizisinde yer alan oyuncularımızın dizide kullanmış olduğu elbise ve kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgileri ile sizlerle paylaşacağız.

Son Yaz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Son Yaz dizisi oyuncu kıyafetleri elbiseleriSon Yaz dizisinde Alperen Duymaz Akgün karakterine hayat verirken, Ali Atay ise Selim Kara karakterine hayat vermektedir. Başrol oyuncularından olan Ali Atay Ve Alperen Duymaz’ın kıyafetleri, gömleği, takım elbisesi, saati, kullandığı araba ne marka, fiyatı ne kadar gibi bilgilerin yanı sıra dizide yer alan pek çok oyuncumuzun da kıyafet bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Başrol oyuncularının yanı sıra Yağmur ve Canan karakterlerinin de kıyafetleri kadın izleyiciler tarafından merak edildi. Bizde Son Yaz dizisinde merak edilen kıyafetleri sizlerle paylaşacağız.

Son Yaz Dizisi Akgün Kıyafetleri (Alperen Duymaz)

Son Yaz Dizisi Akgün Kıyafetleri (Alperen Duymaz)Zaman zaman çok agresif, zaman zaman da iyi niyeti ile gündemde yerini alacak olan Akgün karakteri isminden şimdiden söz ettirmeye başladı. Akgün karakterine hayat veren oyuncumuz Alperen Duymaz’ın Son Yaz dizisinde kullanmış olduğu kıyafetler de özellikle erkek izleyiciler tarafından merak edildi. Bizde sizlerle şimdi Akgün’ün dizide giymiş olduğu takım elbise, gömlek, pantolon, saat, mont, kaban gibi pek çok kıyafet ve aksesuarı marka, model ve fiyat bilgisi ile sizlerle paylaşacağız.

Son Yaz Dizisi Selim Kıyafetleri (Ali Atay)

Son Yaz Dizisi Selim Kıyafetleri (Ali Atay)Dizide savcı olarak yerini alacak olan Selim Kara karakterine hayat veren oyuncumuz Ali Atay’ın da dizide kullanmış olduğu kıyafetler merak edildi. Bizde sizler için Son Yaz dizisi Selim’in dizide kullandığı takım elbise, gömlek, ayakkabı, saat, araba gibi kıyafet ve aksesuarların marka, model ve fiyat bilgisi de sizlerle paylaşacağız.

Son Yaz Dizisi Canan Kıyafetleri (Funda Eyiğit)

Son Yaz Dizisi Canan Kıyafetleri (Funda Eyiğit)Hem güzelliği hem de dizideki rolü ile dikkatleri üzerine çeken Canan karakterinin de dizide kullandığı kıyafetler ve elbiseler merak edildi. Son Yaz dizisi Canan karakterinin dizide giymiş olduğu elbise, etek, gömlek, hırka, mont, kaban gibi pek çok kıyafeti de marka ve fiyat bilgisi ile sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Son Yaz Dizisi Yağmur Kıyafetleri (Hafsanur Sancaktutan)

Son Yaz Dizisi Yağmur Kıyafetleri (Hafsanur Sancaktutan)Dizide genç karakterler arasında yer alan Yağmur karakterinin dizide kullandığı kıyafetler göz kamaştırmaya devam ediyor. Giydiği her şeyi kendine yakıştıran Yağmur karakterinin dizide kullandığı etek, şort, elbise, kazak, mont, gömlek gibi kıyafetler marka ve fiyat bilgisi ile birlikte izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Yağmur karakterinin kıyafet bilgilerini güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Son Yaz dizisinde yer alan oyuncularımızın kıyafet ve elbiselerini güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizin de dizide kullanılan elbiselerden merak ettiklerinize cevap vermeye çalışacağız. Son Yaz dizisi oyuncularını  kıyafetlerine model ve fiyat bilgisi ile birlikte ulaşabilmek için bizi takipte kalabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.