Teşkilat Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tims&B imzalı Teşkilat dizisi 7 Mart 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Teşkilat dizisi aldığı reytinglerle ilk sezonunu zirvede tamamlamıştır. 6 Haziran Pazar akşamı sezon finali yapan Teşkilat dizisinin sevenleri, Teşkilat dizisinin ikinci sezon ne zaman başlayacağını da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Teşkilat dizisinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağını açıklayacağız.

Teşkilat Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Milli İstihbarat teşkilatında çalışan özel bir ekibin iş hayatında ve özel hayatında yaşadığı zorlukları ekranlara taşıyan Teşkilat dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Aldığı reytinglerle sadece pazar gününü değil, çoğu zaman haftayı da zirvede tamamlayan Teşkilat dizisi 6 Haziran’da sezon finali yapmıştır. Dizinin sevenleri, Teşkilat dizisinin ikinci sezonunun ne zaman başlayacağını da merak etmişlerdir. Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç’ın oturduğu, Teşkilat dizisinin 2. sezonu 2021 yılının Eylül ayında yine Trt 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.Teşkilat Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Teşkilat Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Çekimleri Ankara’da gerçekleşen ve yapımcılığını Timur Savcı’yla, Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Teşkilat dizisi 7 Mart 2021 tarihinden itibaren her pazar Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktaydı. Aldığı reytinglerle adından sıkça söz ettiren Teşkilat dizisi 6 Haziran Pazar akşamı 14. bölümüyle sezon finali yapmıştır. Sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren Teşkilat dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Teşkilat dizisinin yapımcıları, dizinin yeni sezonunun 2021 yılının Eylül ayında başlayacağını açıklamıştır.

Teşkilat Dizisi 2. Sezon Yayın Tarihi

Oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Yavuz Bingöl gibi başarılı isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi 14. bölümüyle sezon finali yapmıştır. Dizinin 15. bölümü yani, 2. sezonu Eylül ayında Trt 1 ekranlarında olacaktır. Dizinin yapımcıları, Teşkilat dizisinin 2. sezonun 2021 yılının Eylül ayında başlayacağını açıklamışlardır.

Bu konumuzda sizler için Teşkilat dizisinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağını açıkladık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Gülnaz solak dedi ki:

    Az ara deniliyor ama çok beklemişiz gibi geliyor bana özledik izlemeyi lütfen hemen başlasın