Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı

Uzak Şehrin Masalı isimli yeni bir dizi başlıyor. 2021 yılında yeni sezonda başlaması beklenen Uzak Şehrin Masalı dizisinin tüm detaylarını oyuncu kadrosu ve karakterlerini sizler için bu sayfada yazacağız. 2021 yılının Mart ayında çekimlerine başlanması beklenen ve Nisan ayı boyunca hazırlıkların devam edeceği Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı hakkında güncel bilgiler sayfamızda olacak.

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Uzak Şehrin Masalı dizisi 2021 yılında yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisidir. Fox Tv’de yayınlanacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin yapımcılığını 25 Film üstlenirken yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturacak. Uzak Şehrin Masalı dizisi senaryosunu Can Sinan kaleme alacak. Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz. Çekimleri Kars’ta gerçekleşecek olan ve Mart ayında sete çıkacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncu kadrosu belli oldukça sizlere yazacağız.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin Konusu

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu KadrosuFox Tv de yayınlanacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisi hangi gün ekrana gelecek henüz belli olmadı. Ancak muhtemelen final yapacak dizilerden birinin yerine başlayacak. Uzak Şehrin Masalı dizisinin konusu hikayesi nedir? Dizi kaçak bir adam ve güçlü bir kadının yollarının kesişme hikayesini anlatıyor. Buradan başlayan hikaye beklenmedik olaylarla bam başka bir yere gelecek. Uzak Şehrin Masalı dizisi hem dram hem de aşk ve aksiyon içerecek.

Uzak Şehrin Masalı dizisi Nerede Çekiliyor?

Uzak Şehrin Masalı dizisi çekimlerine Kars ilimizde başlanacak. Ancak tüm dizi Kars ilimizde çekilmeyecek. Hikaye ilerledikçe bir çok dizide olduğu gibi İstanbul’da devam edecek. Uzak Şehrin Masalı dizisi İstanbul ilimizde Beykoz ilçesinde bulunan kundura fabrikası alanındaki dizi film platosunda çekimler devam edecek. Uzak Şehrin Masalı dizisinin bazı sahneleri boğaz ve Şile civarlarında çekilecek.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncuları karakterleri

Uzak Şehrin Masalı dizisinde oynayacak olan tüm oyuncuları konumuza ekleyeceğiz. Cast çalışmaları devam eden ve Mart ayında tamamlanması beklenen Uzak Şehrin Masalı Nisan ayında hazırlıklarını bitirmiş olacak. Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kanalı muhtemelen Fox Tv olacak. Yeni gelişmeleri ve Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı konusundaki bilgileri sizlere yazmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.