Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Yayın Tarihi (Show Tv)

Yeni sezonda Show TV‘de izleyici karşısına çıkacak dizilerden bir diğeri olan Yalancı dizisi hakkında da merak edilen pek çok konu olmuştur. Yalancı dizisinin oyuncu kadrosu  yayın tarihi ve dizinin konusu dizi severler tarafından oldukça merak verilmiştir. Bizde bu konumuzda Show TV izleyicileri ve dizi severler adına Yalancı dizisinin oyuncu kadrosundan, yayın tarihinden ve dizinin konusunda detaylı bir şekilde sizlere bahsedip, bilgi vereceğiz.

Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu

-Salih Bademci
-Burçin Terzioğlu

Salih Bademci

Yalancı Dizisi Salih BademciSalih Bademci, Yalancı dizisinin başrol erkek karakterine hayat verecektir. Dizide lise öğrencisi olan bir çocuğu vardır ve mesleği cerrahlıktır. Salih Bademci’nin kendi hayatından bahsedecek olursak; Bademci, 15 Ağustos 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü tamamlamasının ardından 1994 yılında oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce pek çok sinema filmi, tiyatro oyunu ve televizyon dizisinde boy göstermiştir. Oyunculuğundan dolayı birden çok ödüle layık görülen Salih Bademci, en son karşımıza Kırmızı Oda dizisindeki Mehmet karakteri ile çıkmıştır. Elveda Rumeli, Öyle Bir Geçer Zamanki, Fatih, Zeytin Tepesi, Ulan İstanbul, Kiralık Aşk ve İstanbullu Gelin dizilerinde de yer almıştır.

Burçin Terzioğlu

Yalancı Dizisi Burçin TerzioğluYalancı dizisinin başrol kadın karakteri olan lise öğretmenine ise Burçin Terzioğlu hayat verecektir. Burçin Terzioğlu, 9 Mart 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. 6 yaşında oyunculuğa başlamış ve dizilerde boy göstermiştir. 1986 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Ülkemizin en çok sevilen ve beğenilen kadın oyuncularından bir tanesi olan Burçin Terzioğlu, daha önce Hükümsüz, Menajerimi Ara, Kurşun, Poyraz Karayel, Ezel, Fırtına, Kadın İsterse, Aliye, Çiçek Taksi, Sırılsıklam, Doktorlar, Yeniden Doğmak ve Perihan Abla gibi dizilerden yer alarak izleyicilerden tam not almayı başarmıştır.

Yalancı Dizisi Konusu

Yalancı dizisi konusu ile de izleyiciler de oldukça merak uyandırmıştır. Show TV’de yayınlanacak olan ve yapımcılığını Süreç Film’in üstlenmiş olduğu Yalancı dizisinin ana konusu bir lise öğretmeni ve öğretmenin öğrencilerden bir tanesinin mesleği cerrah olan babasıyla arasında geçen olayları anlatacaktır. Öğretmen ile öğrenci velisi olan cerrah babanın yediği yemek ve yemek sonrasında yaşanan olaylar gözler önüne serilecektir.

Yalancı Dizisi Yayın Tarihi

2021-2022 sezonuna damga vurması beklenen Yalancı dizisinin yayın tarihi net bir şekilde ifade edilmemiştir. Ancak dizinin çekimlerine 1 Ağustos’ta başlanacaktır. 1 Ağustos’a kadar set hazırlıkları tamamlanan dizi 1 Ağustos günü kamera karşısına çıkacaktır. Çekimlere başlanmasından yaklaşık 6 hafta sonra ise dizinin Show TV’de yayın hayatına başlaması beklenmektedir. Yani büyük bir olasılık ile Yalancı dizisi Eylül ayının ikinci haftası izleyicileri ile buluşacaktır.

Show TV’nin yeni projelerinden bir tanesi olan Yalancı dizisinin oyuncu kadrosundan, yayın tarihinden ve konusundan sizlere detaylı bir şekilde bahsettik. Sizlerinde Yalancı dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla beklemekteyiz. Aşağıda yer alan yorum kısmından dizi hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. kaan dedi ki:

    bakalım nasıl dizi olacak