Yoktan Seçmeli Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

NTC Medya’dan yeni bir dijital dizi daha geldi. Dizinin adı Yoktan Seçmeli dizisi. Yoktan Seçmeli Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri hakkında detaylar sayfamızda olacak. Yoktan Seçmeli Dizisinin kadrosunu oyuncularını erkek ve kadın başrollerini yardımcı rolleri ve karakter bilgilerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Yoktan Seçmeli Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Son olarak ‘Akıncı’ dizisinin yapımcılığını üstlenen ve ‘Aşkın Tarifi’ dizisine hazırlanan NTC Medya, yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturacağı yeni bir dijital dizi daha hazırlıyor. Adı Yoktan Seçmeli olan dizinin hazırlıkları ve oyuncu seçmeleri başladı. İlk oyuncusu ise yönetmen Onur Ünlü’nün sevgilisi Hazar Ergüçlü oldu.Yoktan Seçmeli Dizisi Oyuncu Kadrosu

Başrolünde Hazar Ergüçlü’nün yer alacağı ve adı ‘Yoktan Seçmeli’ olarak belirlenen dizinin dijital platformlardan Blu tv yada Exxen de ekrana gelmesi bekleniyor. Yoktan Seçmeli Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri belli oldukça konumuza ekleyeceğiz. İşte dizinin ilk oyuncuları:

Hazar Ergüçlü

Yoktan Seçmeli Dizisi Oyuncu Kadrosunda kesinleşen ilk kadın başrol oyuncusu Hazar Ergüçlü oldu. 1 Ocak 1992 tarihinde Lefkoşa doğumlu olan Hazar Ergüçlü şu sıralar Alev Alev dizisinde Çiçek rolünde oynuyor. Yoktan Seçmeli dizisi dijital platformda yayınlanacağı için ve Alev Alev dizisinin final yapması ihtimaline karşı yeni dizi ile el sıkışan Hazar Ergüçlü kadın başrol olacak. Hazar Ergüçlü Yoktan Seçmeli Dizisindeki karakteri belli olunca detaylarını ekleyip konumuzu güncelleyeceğiz.Yoktan Seçmeli Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yoktan Seçmeli Dizisi Konusu Hikayesi

Henüz cast aşamasında olan ve detayları kamuoyu ile paylaşılmayan Yoktan Seçmeli Dizisinde detaylı bilgiler haber ajansları ile paylaşıldıkça sizlere detayları aktaracağız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.